Zápasník Crystal Palace James McArthur sa chystá vynechať zvyšok sezóny

Crystal Palace utrpel ďalšie vážne zranenie po tom, čo James McArthur bol vylúčený na zvyšok kampane, ktorá utrpela poškodenie členku v utorok v porážke Bournemouth. Stredopoliar utrpel zranenie skoro v prvej v polčase v Selhurst parku, keď priznal faul Dan Goslingovi a bol nahradený v polčase, keď palác podľahol piatu po sebe nasledujúcim stratám v Premier League.Emmanuel Adebayor povedal, že usporiadal svoje zápasy v Togu, aby zostal fit Prečítajte si viac

Škót, podpísaný z Wiganu minulou sezónou a neoddeliteľnou súčasťou pokroku tohto tímu, napísal na Twitteru: “Zdá sa, že sa pre mňa skončila sezóna s roztrhnutím členkových lievikov.Len ďalšia výzva v mojej kariére, aby som sa ubezpečil, že tvrdo pracujem a vrátim sa silnejšie. “

Táto správa zhoršila skutočnosť, že Jason Puncheon v tejto hre odtiahol hamstring a napriek tomu, bude teraz chýbať najmenej za mesiac.

Palace už hrával bez Yannick Bolasie, ktorý utrpel hrozí zranenie tesne pred Vianocami v poslednej ligovej hre tím vyhral a Bakary Sako, ktorý sa zotavuje z problému hamstringu.Alan Pardew dúfa, že budú k dispozícii v piatkovom zápase FA Cupu proti Tottenham Hotspur neskôr tento mesiac, aj keď bude tiež bez zraneného Joe Ledleyho a pozastaví Connor Wickham na sobotňajší výlet do Swansea City.

Je tu nádej, že Yohan Cabaye bude môcť vystúpiť na štadióne Liberty, keď zmeškal porážku v strednom týždni s poranením členku, ktoré prebehlo minulý víkend v zápase Stokeho Štefana Irského. “Mám niekoľko sklamaných správ,” povedal Pardew vo štvrtok. “McArthur je už dlhý čas, myslíme si, že po tom, ako robí svoje členkové členky, a Puncheon bude chýbať dlhú dobu rovnako s problémom hamstring, takže to je len viac zranení v zozname.

“Na urážlivých hráčov sú lepšie správy. [Dwight] Gayle vycvičil tak, aby bol späť a bol k dispozícii po jeho utrpení zranenia, a Sullay Kaikai tiež trénoval.Je to mladý hráč, ktorý by som pravdepodobne použil v tomto období bez Bolasieho, ale bohužiaľ bol aj zranený. “Emmanuel Adebayor odohral 32 minút proti Bournemouthu, ale znova začne na lavičke v Swansea a pokračuje v budovaní vlastnej zápasovej kondície.”

“V druhej polovici soboty bude mať ďalšiu príležitostnú rolu, ktorá mu pomôže dosiahnuť rýchlosť,” povedal Pardew. “Sme skutočne potešení, že jeho a jeho prínos k tréningu bol vynikajúci. Nemyslím si, že od začiatku je príliš dlho.Je takmer pripravený, ale budeme musieť vidieť, ako bude pokračovať v nasledujúcich 10 dňoch. “

Pardew zahŕňal aj mladého záložníka Hirama Boatenga, ktorý začiatkom sezóny strávil v Plymoutte v Ligu 2 v zápise. na lavičke v utorok a on sa pripojí Kaikai v družstve na výlet do južného Walesu. Palác, ktorý pridal iba Adebayor do svojich radov v januárovom prevodovom okne, teraz nedokázal vyhrať v siedmich ligových hrách , bodovanie iba dvakrát a cestovanie do Swansea 10 bodov bez prerušenia odstupovania s jedinými víťazstvami od vianoc, ktoré sa dostali do FA Cupu. Manažér pripustil, že jeho tím, aj v tabuľke, sa nachádza v “zraniteľnej pozícii”.