West Indies doska odmieta výzvu pre nové dohody pre hráčov v rade Svet Twenty20

Hráči zo Západných Indií budú vyhadení z tímu pre World Twenty20, ak nesúhlasia s finančnými podmienkami do nedeľného termínu, podľa vedúceho kriketovej rady regiónu.

Hard-line postoj Prichádza v dôsledku hlásení, že 15-členný tím, rozrušený pri obrovskom znížení mzdy, odmietol zmluvu, ktorú ponúkla križiacká rada West Indies. Koniec jednej dlhej zadnej stráže proti poklesu: zbohom Shiv Chanderpaul | Andy Bull Prečítajte si viac

Cricinfo v utorok vydal list od Darren Sammy WICB, v ktorom kapitán West Indies uviedol, že finančné podmienky pre svet Twenty20, ktoré začínajú v Indii 8. marca, boli neprijateľné. “Chceme zastupovať Západnú Indiu, ale finančné ponuky, ktoré nemôžeme akceptovať,” napísal Sammy.

Vedúci výkonného riaditeľa Michael Muirhead v WICB nevyzeral v dohodnutej nálade, , Keď hovoril o jamajskom rozhlase. “WICB je odhodlaný hrať na turnaji, dovoľte mi povedať to najskôr,” povedal Muirhead na Hitz 92fm. “Nikto neopustí pobrežie západnej Indie bez podpísania zmluvy a ak títo hráči Najmä rozhodnúť sa nepodpísať, myslím, že nebudeme mať žiadnu možnosť, ale nahradiť pre nich iných hráčov. “Muirhead dodal, že doska nebola schopná zlepšiť balík odmien, Dohodli sa s asociáciou hráčov pred deviatimi mesiacmi. “Mali veľa času na strávenie a argumentáciu a urobili všetko,” povedal. “Päť hráčov bolo pomôcť a bolo tam na začiatku, takže v tomto bode dúfam, že hráči podpíšu a využijú ďalšie výhody, ktoré sú tu.”

Povedal, že Hráči by dostali polovicu akéhokoľvek sponzorstva na košoch, ktoré doska prerokuje, okrem časti výherných peňazí. Aj keď kriket v západnej Indii klesol v ťažkom čase v testovacom formáte, zostáva hlavným hráčom v čo najkratšom čase Hry.Západné Indie vyhrali 2012 World Twenty20 na Srí Lanke a v súčasnosti sú na druhom mieste na svete. Tohtoročný tím má za sebou aj bláznivých batsmen Chris Gayle a Kieron Pollard.

Sammy, ktorý požiadal o naliehavé stretnutie pred nedeľným termínom, navrhol, aby sa hráči zúčastnili World Twenty20 za rovnakých podmienok ako na predchádzajúcich turnajoch. P>

Povedal, že hráči čelia zníženiu platu o takmer 80% a stáli by si zarobiť len 21.000 dolárov za kus v tomto roku, v porovnaní s 135.000 dolárov na poslednom turnaji. Najnovšia bludiska medzi WICB a hráči Prichádza asi 18 mesiacov po predčasnom ukončení turné v Indii z dôvodu dlhotrvajúceho sporu o platbu.