Unibet

V súčasnej dobe má na Slovensku stávková kancelária Unibet problémy, ktoré sa však netýkajú jej spoľahlivosti alebo finančnej situácie, ale nového zákona z tohto roku. Tento zákon totiž znemožňuje zahraničným stávkovým spoločnostiam, aby prevádzkovali svoju činnosť na slovenskom trhu, pokiaľ si nezaloží obchodnú spoločnosť na Slovensku. Teda konkrétne im znemožňuje získať platnú licenciu.

Stávková kancelária Unibet, ktorá má sídlo na Malte sa najprv zameriavala na severské krajiny, a preto sa môžeme stretnúť s tvrdením, že je zo Švédska. Unibet patrí k stávkovým kanceláriám, ktoré sú považované za zodpovedné a dokonca bola v minulosti ocenená niekoľkými organizáciami zaoberajúcimi sa gamblingom a e-Gaming. V roku 2014 sa dokonca stala nositeľom ocenení najlepšie stávková kancelária. Unibet však neprevádzkuje len stávkovú kanceláriu, ale aj online casino a herne pokeru. Unibet je nastavený tak, aby vyhovoval ak skúseným užívateľom, tak aj nováčikom v oblasti online stávkovania.

Čím sa odlišuje od konkurencie?

Jednou z vecí, ktorá Unibet negativne odlišuje od konkurencie je pomerne nízky maximálny počet udalostí na jeden tiket, pretože je púhych dvanásť zápasov. Jedná sa len online stávkovú kanceláriu a teda tu nie sú žiadne manipulačné poplatky. Za nedostatok môžeme považovať to, že stránky nie sú v Slovenčine, ale na druhú stranu zákazníkom je poskytovaná slovenských podpora, ktorá je ochotná vyriešiť akékoľvek problémy.

Unibet má tiež mierne odlišný systém stávok, kde je zaujímavá stávka na tutovku alebo tiež Supertoto a Superscore.

Unibet tiež vysiela športové prenosy rôznych športov za rok ich odvysiela aj viac ako 18.000. Medzi športové prenosy, ktoré sú vysielané patrí samozrejme futbal, hokej, tenis, hádzaná ale aj biliard, cricet a ďalšie. Nutné je však spomenúť, že mnoho z týchto prenosov sú spoplatnené. Tento poplatok vám bude odpočítaný z vášho kreditu.

Ponuka stávok

Unibet ponúka klasické jednoduché stávky, akumulované stávky, systémové stávky, stávku tutovku. Pri vybraných futbalových zápasov, potom majú tipujúci k dispozícii vopred pripravenej stávky Supertoto a Superscore. O čo ide? Stačí staviť minimálnu hodnotu 0,1 € a keď ako jediný uhádnete konečné výsledky môžete získať aj čiastku presahujúcu 10.000 €. Okrem športových stávok ponúka Unibet aj špeciálne stávky a stávky na e-športy. Oproti ostatným stávkovým kanceláriám sa Unibet zameriava predovšetkým na futbalové zápasy, v tejto oblasti potom ponúka najrozmanitejšie portfólio stávok.

Rovnako ako iné stávkové kancelárie aj Unibet ponúka možnosť predaja tiketu, čiže Cashout.

Online rozhranie

V minulých rokoch prešlo online rozhrania výraznými úpravami a tiež boli doplnené Live stávky, vďaka čomu bola veľmi rozšírená existujúce ponuka stávok.

Unibet má mobilnú aplikáciu pre Android, iOS a Windows Phone, ktorá však neumožňuje svoje užívanie pre hráčov zo slovenských republiky druhú stranu webové stránky Unibetu sú optimalizované pre mobily a stávkovať cez ne môže každý.

Vstupné bonusy a vernostný program

Vstupný bonus u stávkovej kancelárie Unibet tiež stojí aspoň za zmienku, pretože nie je nijako vysoký a ešte je tu nutnosť pretáčaniu. Práve kvôli systému niekoľkonásobného nutného pretočení je vhodné si pred vlastnou registráciou podrobne prečítať pravidlá na získanie tohto bonusu. Maximálna výška tohto bonusu činí 25 € a je poskytovaná formou stávky zadarmo. Navyše tento bonus je vám poskytnutý len keď prehráte.

To skôr poskytovaný Unibet bonusz, ktorý predstavoval 50% vkladu a bol pripisovaný hneď bol pre hráčov určite pútavejši.

Unibet sa však slušne stará aj o už zaregistrovaných hráčov, pretože každý týždeň je pre nich pripravená nejaká promo akcie. Práve vďaka týmto organizovaným promoakciám pre predtým registrovaných hráčov je Unibet považovaný za veľmi proklientsky orientovanú stávkovú kanceláriu.