Unibet zaznamenal neúspech pre novú vlnu Manchesteru United

Medzi nespočetnými otázkami, fanúšikovia Manchesteru United by sa mohli spýtať svojho prichádzajúceho manažéra, horiaci: “José, bude váš tím mladý v srdci?” Marcus Rashford, 18, Cameron Borthwick-Jackson, 19, Timothy Fosu-Mensah, 18, Andreas Pereira, 20, James Weir, 20, Regan Poole, 17, Guillermo Varela, 23, Tyler Blackett, 22, Joe Riley, 19, Paddy McNair 21 a Donald Love, by to bolo počuť odpoveď.

Jedná sa o objavujúce sa starlety United, ktoré dúfajú, že vytvoria novú generáciu domácich hráčov z prvého tímu, ktorí dokážu formovať budúcnosť Spojených štátov. Všetci dostali debut Van Gaala a všetci sa môžu zamyslieť nad tým, čo bude ich osud pod holandským nástupcom. José Mourinho je super tréner, ktorého úspech je sotva super, pokiaľ ide o honovanie Unibet nových talentov.Kevin De Bruyne a Romelu Lukaku môžu každý rozprávať o príbehu o nedostatku viery Mourinho v ich schopnostiach. On zdedil De Bruyne, keď prevzal Chelsea druhýkrát v júni 2013. Belgičan bol 21 a trval polovica sezóny predtým, ako bol predávaný do Wolfsburgu za 18 miliónov libier. Potom, čo bol zvolený za nemeckého futbalistu roka na obdobie 2014 – 15, Manchester City zaplatil 55 miliónov eur a bol pravdepodobne najlepším hráčom druhej sezóny. okrem vysvetlenia taktiky a toho, čo od neho bolo potrebné. Napriek tomu, že napriek svojmu roku volania sa hovorí o tom, že si nevšimol, rozhodol sa, že nápady osobitného človeka nestojí za to.Facebook Twitter Pinterest José Mourinho: akým spôsobom by sa Manchester United stalo špeciálnym jedlom? Lukaku sa pripojil k Chelsea v roku 2011 a bol 19 na začiatku druhého kúzla Mourinho. Útočník bol v prvej kampani vyslaný na Unibet pôžičku Evertonovi a predával sa v rovnakom klube za 28 miliónov libier v júli 2014. Posledný termín dokázal veľký prielom, keď Everton dosiahol 25 bodov v 48 zápasoch. Lukaku môže opustiť Goodison Park toto leto. Jedným z pravdepodobných cieľov je Chelsea, ale opäť ho získať, Londýnsky klub bude musieť zaplatiť približne dvakrát to, čo mu stálo Everton. De Bruyne a Lukaku boli mladí, ktorých kúpil klub. Mourinho rekord s domácim talentom bol horší. V jeho dvoch obdobiach na Stamford Bridge, 2004-07 a 2013-15, nebol hráč Chelsea prvým tímom.A neexistuje žiadny hráč, ktorý by tento bod lepšie ilustroval ako Josh McEachran. Vyskúšaný ako hlavný talent v každom štádiu, ktorý prešiel mladými radami, strávil celé druhé Mourinho na úver v Watford, Wigan Athletic a Vitesse Arnhem. Teraz 23 strelci hrajú pre Brentford. Aj jedna výnimka dovolila viac ako pár minút po Unibet prvom tíme, Ruben Loftus-Cheek, nie je pre Rashforda a spoločnosť žiadna šachta svetla. Zápasník bol 18, keď mu Mourinho podal debut v decembri 2014, ako náhrada za zápas skupiny Ligy majstrov proti Sporting Lisabone. Počas toho obdobia nasledovali len tri ďalšie vystúpenia a Mourinho ho v októbri kritizoval. “” Je skvelý s loptou, “povedal Mourinho. “Nevyzerá 19 – vyzerá pevné, stabilné a zrelé.Ale bez lopty nevyzerá tak dobre takticky. Chcel som obrannejšiu stabilitu. Vidím ho hrať tam (v úlohe), keď má obrannú schopnosť. ”

Táto analýza prišla po tom, ako Mourinho vyskočil Loftus-Cheek v polčase počas víťazstva 2-0 Aston Villa u Stamford Bridge, ktorý manažér zjavne sľuboval, bol začiatok hry. “Je to hráč, ktorý začal ďalšiu hru a súboj zápasov, aby sa pokúsil získať túto stabilitu ako prvú voľbu družstva,” povedal Mourinho o hráčovi, ktorý vstúpil do Chelsea vo veku ôsmich rokov. Ale on dal Loftus-Cheek len jednu ďalšiu minútu, v novembri 0-0 remízy v Tottenham Hotspur, pred jeho peniaze ako manažér dňa 17. decembra. Žiadne z týchto môže vyplniť United fanúšikov a klubu najnovšie Unibet plodiny s nádejou.Van Gaal si zaslúži uznanie za to, že v priebehu jeho dvoch sezón zodpovedá 14 hráčov akadémie. K už spomínaným 10 sa môžu pridať Saidy Janko, Reece James, Tom Thorpe a Jesse Lingard. Iba Janko, Thorpe a James opustili Old Trafford, takže Mourinho má 11-mocný pool hladných mladých ľudí, aby zhodnotili, kedy príde.

Nie všetci si to samozrejme dokážu, alebo to urobia.Van Gaal však odovzdáva dresy prvých tímov Rashfordu a Lingarda, ktorí si v sobotu zapamätali na volejbal proti Crystal Palace a tvrdia, že Bullwick-Jackson, Fosu-Mensah, McNair a Varela sú členmi bona fide. Pohár mohol byť prvou trofejou United, pretože sir Alex Ferguson odišiel do dôchodku v roku 2013, ale nová vlna hráčov, ktorá by mohla byť rozprávajúcou súčasťou príbehu klubu v nasledujúcom desaťročí, možno považuje za najväčšie dedičstvo Van Gaala.

Mourinho je vysoko inteligentný a chytrý operátor. Bolo by absurdné, keby sa tvrdenia Rashforda, Lingarda a spol. Ignorovali, ale skúsenosť Adnana Januzaja ponúka opatrnosť. Keď dostal Van Gaal, dostal ho košele Ryan Giggs No11. Odvtedy sa potopil prakticky bez stopy.