Tipsport SK

Spoločnosť Tipsport je v súčasnej dobe najväčší stávkovú kanceláriou v Českej a Slovenskej republike. Na Slovensko vstúpil Tipsport v roku 2006. Tipsport prevádzkuje stávkovú kanceláriu na základe licencie udelenej Ministerstvom financií Slovenské republiky. Tipsport má na Slovensku cez 500 pobočiek a je tak naozaj na blízku všetkým svojim klientom. Aby bola spoločnosť Tipsport vnímaná klientmi ešte lepšie usporadúva neustále nové súťaže a promo akcie.

Čím sa Tipsport odlišuje od ostatných?

Hneď na úvod je potrebné povedať, že v Tipsportu si môžeme okrem európskych handicapov staviť aj na handicapy ázijské. Ďalšou výhodou, ktorú má Tipsport je maximálna výhra 500.000 € pri stávke Maxikombi. Tipsport tiež zvýhodňuje hráča, ktorí na tikete vsadí viac ako desať udalostí tým, že jednu z nich, konkrétne tu s najnižším kurzom označí ako Extratip (EX) a pokiaľ túto udalosť netrafíte, bude vám kurz na lístku ponížený len o tento kurz a výhra z ostatných zápasov vám bude preplatená. Za ďalšiu zaujímavosť môžeme považovať aj fórum pre hráčov, kde sa môžu vzájomne chváliť svojimi tikety. Na zdieľanie tiketov priamo slúži Tipsport Tiket aréna.

Kurzové stávkovanie v Tipsporte

U Tipsportu si môžete staviť na rôzne športové stretnutia. V rámci stávok vám Tipsport poskytuje mnoho možnostií aj ich modifikácie. Na jednom tikete si môžete staviť maximálne na päťdesiat zápasov. Ako už bolo uvedené vyššie v Tipsporte je možné si staviť aj na ázijské handicapy a je tak jedinou slovenských stávkovou kanceláriou s licenciou, ktorá túto možnosť poskytuje. Vypisovanie týchto kurzov nie je nijako komplexný, ale aj tak je to pokrok správnym smerom.

U Tipsportu si môžete staviť na všetky podstatné ligy a športy na svete. Kurzy sú vypisované na strelca, počty gólov, presné skóre bez predĺženia alebo či sa bude hrať predĺženie. Keď sa hrá Play-off sú vypisované kurzy na postupujúce, ale aj na úplného víťaza play-off.

Po vzore konkurenčných stávkových kancelárií zaviedol tiež Tipsport Cashout čiže predaj tiketu. Tipsport samozrejme tiež ponúka Live stávkovanie.

Vstupné bonusy a vernostný program Tipsportu

Hoci sú vstupné bonusy v Tipsporte veľmi vysoké, konkrétne až 999 € je dôležité si pozorne prečítať podmienky tohto bonusu ešte pred vlastnou registráciou. U Tipsportu je bežné, že je bonus vyplácaný postupne napríklad len po desiatich percentách. Tu je potom nutné si dávať pozor na počty pretočenie tohto vkladu, aby ste dosiahli na jeho maximálnu výšku. Počet pretočení sa líšia na základe výšky vášho vkladu. Tento systém pripisovania bonusu je pre zákazníka zložitý a mätúce, čo je výrazným mínusom Tipsportu.

Vernostný program Tipsportu sa nazýva NetKonto, kde môžu členovia klubu zbierať body za svoje stávky.

Tipsport online alebo v kamenných pobočkách?

Stávkovanie je tak ako u konkurencie výhodnejšej online, pretože odpadá manipulačný poplatok, ktorý sa platí na kamenných pobočkách. Na druhú stranu je však Tipsport zákazníkom dostupný, vďaka veľkému počtu jeho pobočiek. Na základe registrácie je každému vystavená jeho Tipsport karta, ktorá prepája jeho konto online sa stávkovaním na kamenných pobočkách, teda môžete skontrolovať všetky tikety naraz a body sú vám pripisované aj za stávkovanie na kamenných pobočkách.


Online rozhranie

V rámci online rozhranie, ktoré je užívateľsky veľmi prívetivé si môžete prejsť športové výsledky, štatistiky a prečítať si fóra s názormi ostatných tipujúcich. Užívatelia tiež kladne hodnotí možnosť sledovať zápasy naživo. Jedná sa o veľmi širokú ponuku líg v jednotlivých športoch, ktorá uspokojí mnoho zákazníkov.

Tipsport má pre online stávkovanie aplikáciu pre stávkovanie cez mobil alebo tablet. Táto aplikácia bezproblémovo komunikuje nielen s Androidom a iPhonom, ale aj s BlackBerry alebo Windows Phone.