Stefano Sturaro pečie Juventus v zápase s Bayernom v Mníchove

Juventus prišiel z dvoch gólov dole, aby získal 2-2 domácu remízu v prvej etape svojej Ligy majstrov, poslednú 16-tie s Bayernom v Mníchove.

Ciele od Thomasa Müllera a Arjena Robbena na každej strane polčas ukázal, že Bayern ovládal kravatu. Ale Paulo Dybala si odtiahol jeden chrbát a náhradník Stefano Sturaro vyrovnal, aby sa Juventus dostal do druhej etapy 16. marca s optimizmom. Tímy pred zápasom sa sústredili na obranu oboch tímov, pričom Juve prešiel späť štyri v neprítomnosti Giorgia Chielliniho, zatiaľ čo zranenie-hit Bayern spároval nezkušený Joshua Kimmich s univerzálny David Alaba v centre.Full-back Philipp Lahm vyzeral na 100. Ligu majstrov. Mario Mandzukic vyčistil predčasný výstrel pre Juve, na druhom konci bol pomerne lepšie zasiahnutý 25-yardový volejbal z Arturo Vidal bol zbitý od Gianluigi Buffon.Mandžukič sa natiahol, aby sa dostal na štrajk partnera Dybalovho kríža, ale mohol len presunúť loptu cez bar. Bayern vynechal výnimočnú príležitosť v 13. minúte, keď Lahm prerezal loptu do boxu a Robert Lewandowski kreslil brankára, ale na druhú stranu ktorý sa mu podarilo vyhnúť loptu z jeho nohy a jeho slabý výstrel bol vyčistený z čiarou Leonardo Bonucci.Juventus 2-2 Bayern Mníchov: Liga majstrov – ako sa to stalo Čítať ďalej

Vidal vyhral s možnou hádzanou, keď Paul Pogba bodol loptu do oblasti Bayernu. Robben vystrelil z pravej strany pokutového územia, kým Müller znova nemohol dostať loptu pod kontrolu do krabice .

Buffon sa zmocnil Juan Bernat neúmernou strelou, ale Bonucci švihol loptu a Robben potom viedol Douglasa Costa rohu široký.

Bayern pokračoval v ovládaní, a to a povedal, čas, keď sa Costa vybojoval z kríža a Andrea Barzagli a Müllerovú mŕtvu domov.

Massimiliano Allegri poslal na Hernanes za Claudia Marchisio v polčase, ale požadovaný dopad nebol prísť, keď Robben sa 2-0 10 minút do druhého obdobia.Prokurátor Thiaga Alcântaryho vyvolal trojčlennú odcudzenie a Lewandowski, ktorý odišiel s faulom v Bonucci, použil Müllera ako návnadu a nakŕmil krídla, ktorý vystrelil dovnútra a stočil okolo Bonucciho a Buffona ľavú nohu. / p>

Dybala videl voľný kop odchytený nad barom, ale Bayern tlak pokračoval a Lewandowski poslal potápačské hlavičky široký. Ale z ničoho nič, Juve vytiahol gól späť, keď Kimmich je chyba prezentovala loptu Mandzukicovi a on ho posunul cez Dybala, aby sa dotkol a skončil. Mandzukic mal šťastie, že unikne trestu po dvojnásobnom presadzovaní jeho hlavy smerom k Lewandowskému, keď obaja vyskočili, ale nerušilo to Juve novo nájdený rytmus, Juan Cuadrado poprel Manuel Neuer prstami a Pogba curling trochu. Allegri poslal na Sturaro v 69. minúte a Alvaro Morata v 75. a tieto zmeny okamžite vyplatil, ako Morata viedol Mandzukic prešiel pekne cez šesť-yard krabice pre ležanie Stura ro dokončil cez priečny tlmič.

Barzagli vyčistil Robbenov kríž preč od Lewandowského a keď sa Muller podaril z druhej strany, bol to príliš ďaleko pred polským útočníkom.Mehdi Benatía potom odišiel z rohu Thiaga. Bonucciho výstrel bol rovno na Neuer a náhradník Bayernu Franck Ribery, ktorý sa v nedeľu vrátil z 11 mesiacov von, nebol schopný vybrať Lewandowského ako zápas skončil bez ďalšie skóre.