stávková kancelária Energybet

Energybet je veľmi dôveryhodná stávková kancelária. Spoločnosť je registrovaná na Malte, ale na začiatku jej hlavným publikom boli hráči zo Škandinávie. Postupne rozšírila rozsah aktivít a teraz patrí medzi najlepších stávkových kancelárií na svete.

Najmä po nedávnej zmene v grafickom dizajne, funkčných a vizuálnych vylepšeniach stránky, najmä v časti Live stávkovanie, ktorá významne rozšírila možnosti.

Energybet opakovane získala vysoké známky od profesionálnych organizácií zaoberajúcich sa hazardnými hrami a online kasínami. Je držiteľom ceny v roku 2014 ako najlepší online operátor a bookmaker. Okrem športových stávok ponúka Energybet aj jeden z najlepších online kasín a online poker. Ponúka Unibet zaručené, že uspokojí potreby najnáročnejších hráčov, ako začiatočníkov, tak skúsených.

Energybet BONUS $ 30 PRE NOVÝCH HRÁČOV »

Každý nový registrovaný prehrávač získa bonus 50% na prvý vklad od Energybet. Bonus môžete získať po prvom uložení peňazí na novo otvorený hráčský účet; Ak chcete otvoriť účet, ponúka Energybet rôzne spôsoby platby. Uvítací Energybet “welcome” bonus sa automaticky priradí a okamžite sa stáva k dispozícii pre stávky, takže každý nový zákazník okamžite dostane viac peňazí.
Ako získať bonus:
– kliknite pravým tlačidlom na bonusovú ponuku a zaregistrujte sa
– prostredníctvom jednej z príležitostí poskytnutých spoločnosťou Energybet vykonajte prvú platbu na svoj účet nového hráča
– automaticky dostanete bonus pre nových hráčov

Samozrejme, Energybet nezabúda už predtým registrovaných hráčov. Pravidelní hráči spoločnosti Unibet pravidelne dostávajú ponuky a informácie o aktuálnych športových udalostiach a možnostiach stávok a o špeciálnych ponukách pre lojálnych a lojálnych zákazníkov. Môžete povedať, že každý týždeň existuje nový návrh. O nich budete informovaní e-mailom, informácie sú k dispozícii aj na karte “Ponuky” na webovej stránke Energybet. Najmä vďaka tejto ponuke bonusov bola táto spoločnosť jednou z najlepších bookmakrov na internete.

Výhody bookmakeru Energybet:

– Uvítací bonus
– vysoké limity
– Supertoto a Superscore (futbalové lotérie)
– zaujímavé a široké ponúkanie cien

Samozrejme, bonus Energybet na výmenný kurz je úplne nezávislý od iných bonusov v kasíne alebo pri hraní pokeru. Môžete teda využiť všetky bonusové ponuky pre nových hráčov – ako aj športové stávky, online kasíno a poker. Ak potrebujete položiť otázku alebo vyriešiť problém, môžete kontaktovať službu podpory spoločnosti Energybet v ruštine. Portál Energybet je však taký jasný a príjemný, že nikto nemal mať čo najmenší problém s navigáciou. Prajeme Vám len výhru lístkov.