bet365-startpage

Športové stávky

Bet365-live Ak hľadáte najlepšieho online bookmakera na športové stávky, u ktorého môžete bezpečne a seriózne hrať, potom ideálnou voľbou je jednoznačne bet365.com. Bet365 funguje už viac ako 40 rokov a je aktuálne lídrom v odbore. Bet365 sa navyše môže pochváliť viac ako siedmimi miliónmi zákazníkov, čo je bez debát fenomenálne číslo! Predstavíme si dvanásť dôvodov, prečo je bet365 najlepším miestom pre športové stávkovanie.

Hráte bez akýchkoľvek manipulačných poplatkov! Ak vsadíme na Bet365, neplatíme žiadny poplatok – slovenské a české spoločností ako Fortuna, Niké alebo Tipsport si účtujú percentuálny poplatok, ktorý však na bet365 neexistuje. Samozrejmosťou je aj to, že žiadny poplatok sa nevyberá ani pri ostatných službách, ktoré spoločnosť poskytuje – bingo, poker, kasíno, video-hry. Vaša výhra tak môže byť niekoľkonásobne vyššia, je predsa rozdiel staviť 100 eur na kurz 2,50 ako staviť 100 eur mínus 5% poplatok na zhodný kurz.

 

Stávky na bet365 sú tipujúcimi hodnotené ako najlepšie športové stávky poskytované online, teda na internete. Bet365 je totiž skutočne najväčšou stávkovou kanceláriou posledného desaťročia a vďaka prepracovanému systému živého stávkovania aj poskytovateľom najširšej ponuky na stávky v priebehu zápasu vôbec. Práve široká ponuka kurzov a milióny stávkarov každý mesiac pomáhajú bookmakerom spoločnosti udržať čo najvyššiu možnú hladinu kurzov, a tým teda bet365.com ponúka aj vyššie výhry, než ostatné konkurenčné spoločnosti.

Tipovať je možné naozaj úplne akýkoľvek šport. Medzi najtradičnejšie športy, ktoré tipujú Slováci a Česi patrí futbal, hokej a tiež aj tenis. Európsky hokej má v kurzovej ponuke tiež svoje zastúpenie a pre hráčov má nesmiernu cenu. Okrem klasických stávok na 1X2 a stávok na víťaza (vrátane predĺženia) nájdete v Bet365 i SBR – stávky bez remízy (vklad na stávku vám bude vrátený pokiaľ sa zápas skončí remízou). Pri stávkach na NHL bude do stávky na víťaza zápasu zarátané aj predĺženie. Ďalej napríklad tenis má v kurzovej ponuke naozaj široké zastúpenie. V bet365 nájdete všetky možné stávky z rôznych podujatí a mnoho zápasov vysiela táto stávková kancelária naživo. Pre hráčov, ktorý vsádzajú na tenis je Bet365 najlepšou možnou voľbou. Dá sa povedať, že ak sa chcete brať športové stávky vážne, tak by ste si jednoznačne mali založiť účet na bet365.