Sportingbet: taktika, kľúčoví hráči a odborné predpovede

S najsilnejšou obranou v kvalifikačných kategóriách – Rumunsko priznalo len dva góly vo svojich 10 zápasoch – je jasné, kde sa nachádzajú silné stránky Rumunska, a Anghel Iordanescu sa opäť pokúsi využiť čo najviac jadra podhodnotených, tvrdo pracujúcich a hladných hráčov v disciplinovanom systéme 4-2-3-1. Euro 2016: kompletný sprievodca pre každý tím a Sportingbet každého hráča vo Francúzsku. Viac

Fiorentina Ciprian Tatarusanu je usadená ako brankára prvej voľby, ale najväčšia defenzíva Iordanesca bolesť hlavy nájde vhodný spätný chod. Paul Papp bol prvou voľbou v kvalifikácii, ale bol v strašnej podobe v Steaua Bukurešť, kde bol často vyradený a nestal tím. Pandurii Cristian Sapunaru, predtým z Porto, alebo Dinamo Zagreb Alexandru Matel bude bojovať za miesto, ktoré Papp uvoľnil.Na ľavej strane je kapitán Iordanescu, Razvan Rat, ktorý sa nedávno vrátil z Sportingbet operácie ramien. Vlad Chiriches, teraz v Napoli po nešťastnom kúzle v Tottenhame, a Dragos Grigore sú obľúbené na obsadenie stredné pozície s Cosminom Motiom z Ludogoretsu a Valeriou Gamanovou z Astra Giurgiu poskytujúcimi zálohu. Chiriches má do svojich 26 rokov veľké množstvo skúseností a je pravdepodobne najdôležitejším hráčom v Iordanescu, ale jeho výkony v tejto sezóne predstavovali jednoduché chyby v kritických chvíľach a tendenciu strácať hlavu, keď je jeden na jedného.

p> Preskúmanie zadných štyroch z defenzívneho stredového poľa bude Ovidiu Hoban z Hapoel Be’er Sheva a Steaua Mihai Pintilii.Obaja sú disciplinovaní a pôsobiví pri rozbíjaní hry, ale ponúkajú málo v spôsobe útoku na hrozbu. A to je najväčšia nepríjemnosť Jordánca. Pre všetko, čo je Rumunsko spoľahlivé na obranu a účinné pri protiútoku, zostáva otázkou, čo manažér urobí, ak sa jeho strana ocitne za sebou. Ako dokazuje kvalifikácia, bez plánu B útočiace Sportingbet bremeno spočíva ťažké na prednej štyri. Konkurencia pre jedinú pozíciu je Denis Alibec, ktorý je v tejto sezóne výnimočným centrom vpred v Rumunsku – Florin Andone žije v Španielsku v Córdobe a Claudiu Keseru, ktorý v súčasnosti prevádza svoj obchod v Ludogorete.Všetky tri sú v skvelej forme, ale Iordanescu kritizoval Alibec, kedysi z Internazionale, za nadváhu a Andonova forma v španielskej Segunda División – kde bol spoločným najvyšším strelecom – ho vidia ukradnúť miesto.

Ale je to make-up trojčlennej línie za centrom vpred, že Iordanescu musí mať pravdu. Vpravo sú Steaua Adrian Popa a Gabriel Torje – na úver v Osmanlispor z Udinese – sú dve rýchle krídla a budú súťažiť o miesto v boku, zatiaľ čo na ľavej strane pravdepodobne začne Bogdan Stancu. Stancu sa v tejto sezóne podarilo dobre pre Genclerbirligi, bol kľúčom pre kvalifikáciu Rumunska a jeho streľba na dlhé vzdialenosti je nebezpečnou zbraňou, aj keď môže ísť chýbať na Sportingbet veľké kúsky zápasov. A v stredu Iordanescu musí si vybrať medzi mladými a starými.Nicolae Stanciu, 23 rokov, sa v tejto sezóne vyhlásil za novú hviezdu Steaua, oslepujúc v roli No10 svojimi driblingami, vynikajúcimi prechodmi a nebezpečnými voľnými kopmi. Bol tiež vynikajúci v bezvýslednom remíze Rumunska v marci. Alebo tam je 35-ročný Lucian Sanmartean, ktorý v súčasnosti vidí za súmraku svoju kariéru s Al Ittihad v Saudskej Arábii, ale čarodejník hráča napriek tomu.Problém začína XI Facebook Twitter Pinterest

Florin Andone hrá v španielskej druhej vrstve s Córdobou, ale má schopnosť narušiť významné opozície.Chytrý, rýchly, silný a ochotný bojovať za svoje ciele – v tejto sezóne získal 21 zápasov v 36 ligových hrách pre jeho klub – Andone bude hlavnou streleckou nadáciou Rumunska na Euro 2016. Razvan Rat mal zložitá sezóna v Rayovi, ktorá skončila Sportingbet odstupom do španielskej druhej divízie. 35-ročný hráč od začiatku novembra odohral len 14 minút kvôli ramennej operácii, ale jeho postavenie kapitána národného tímu zabezpečilo, že bol povolaný do tímu, ktorý bude cestovať do Francúzska. Ak je plne fit, je isté, že začne na ľavej strane. Ak manažér a jeho hráči prežijú náročnú úvodnú hru proti Francúzsku s neporušeným optimizmom a sebavedomím, môže Rumunsko dosiahnuť knock-out etapa.Tím dúfa, že jeho reaktívny, kompaktný štýl futbalu bude konkurenčnou alternatívou k tomu, čo predchádzajúce generácie ukázali na medzinárodnej scéne. V skupinách Andone, Chiriches a Stanciu majú hráči s hladom, aby sa to stalo – dokonca aj v čase, keď rumunský futbal nemá géniov.

more:

https://disqus.com

https://issuu.com

https://old.reddit.com

https://myspace.com

https://www.behance.net

https://www.amazon.com

https://about.me

https://loop.frontiersin.org