Sportingbet sa objaví na súde, aby prvýkrát dosvedčil svojím daňovým podvodom

28-ročný argentínsky futbalista, ktorý hrá v Barcelone, bol rozveselovaný a šokovaný, keď sa vynoril z dodávky sprevádzanej jeho otcom Jorge Horacio Messi. Dvaja sú obvinení z použitia reťazec falošných spoločností v Belize a Uruguaji, aby sa vyhli plateniu poplatkov vo výške 4,16 milióna eur dane vo výške 10,1 miliónov eur získaných predajom jeho práv na obrazy v rokoch 2007 až 2009. päťnásobný svetový hráč roka bude lietať do USA, kde Argentína na Copa America obhajuje šampiónov Čile v prvej hre trojtýždňového turnaja v Kalifornii v pondelok.

vysoký profil začal v utorok bez Messi, pretože sa zotavuje vo Sportingbet Brasil svojom rodnom meste Rosario v Argentíne z poranenia dolnej časti chrbta, ktorý utrpel počas priateľského zápasu proti Hondurase minulý týždeň. Podľa španielskych právnych predpisov nie je žalovaný povinný zúčastniť sa na úplnom súdnom konaní, ak prokurátor požaduje trest odňatia slobody, ktorý je kratší ako dva roky – ako je tomu v prípade.

Daňový podvod súdny proces prichádza v čase hnevu voličov nad strmými vládnymi škrtmi na zdravotné a sociálne výdavky, pretože vláda bojuje o zníženie verejného deficitu Španielska.

Doterajšie daňové poradkyne Messi prišli na podporu futbalovej hviezdy, keď že sa hráč nikdy nepodarilo hospodáriť s vlastným bohatstvom. “” Nebolo prijaté žiadne rozhodnutie a ja som nevidil, že by niekto poradil za nič “, Angel Juárez, jeden z partneri v advokátskej kancelárii Juárez Veciana, ktorý spravoval Messiho daňové záležitosti v tom čase, povedal súd. Inigo de Loyola, ďalší partner a Juárezov brat, dodal: “Neviem, či je niektorá moja korešpondencia Sportingbet apostas zahrnutá do prípadu, ale uvidia, že Lionel Messi sa v žiadnom prípade nenachádza. z toho. “Barcelonský protester a jeho obranný tím dlho tvrdili, že Messiho otec manipuloval s finančnými prostriedkami futbalového hráča bez toho, aby mu oznámil, a útočník nebol vedomý žiadneho priestupku.

Messi a jeho otec, ktorý spravoval záležitosti svojho syna od jeho dieťaťa, bol obvinený z troch daňových podvodov. Španielski prokurátori hľadajú trest odňatia slobody vo výške 22 a za mesiace za sú uznaní vinnými, plus pokuty ekvivalentné sume, ktorá bola údajne zneužitá. Takáto veta by však bola pravdepodobne pozastavená, ako je to bežné v Španielsku pre prvé trestné činy, ktoré nesú trest menej ako dva roky.

Messi a jeho otec dobrovoľne zaplatili vo výške 5 miliónov eur – čo sa rovná sume údajných neuhradených daní plus úrokov – v auguste 2013 po tom, ako boli Sportingbet live formálne vyšetrené, čo by malo zmierniť akúkoľvek vetu, ak sa zistí, že sú vinní.

prvýkrát sa postavia vo štvrtok a právnici urobia svoje záverečné argumenty, ktoré by mohli byť spustené do piatku.

more:

https://www.avitop.com

https://www.ifixit.com

https://www.tvfanatic.com

https://app.hiive.co.uk

https://www.smashwords.com