Sportingbet sa neustále priblížia k Európe, pretože kluby Premiership vyzerajú, že dominujú

Osy dosiahli 64 bodov a osem sa pokúsi naposledy čeliť Saracens v Allianz Parku pred osem mesiacmi, ale lídri Premiership očakávajú v nedeľu oveľa bližšiu súťaž proti šampiónom.

ich Anglicko hráči minulý február, zatiaľ čo Wasps mal len pár neprítomných, a keď sa dva kluby stretli v semifinále Champions Cupu neskôr v sezóne, víťazné Sarries boli Sportingbet presvedčivejšie než 24-17 skóre dosiahnuť.

“Táto hra ukáže, ako ďaleko sme prišli z minulého roka a bude pre nás obrovský test,” povedal riaditeľ rugby Dai Young. “Som spokojný s začiatkom, ktorý sme urobili, a vzrušujúcou časťou je, že z tímu je ešte viac. sme zďaleka niečo blízko hotového článku a trochu sme sa trochu pokazili. ”

Prípravy oboch klubov na zápas boli v minulom pondelok a utorok obťažované anglickým výcvikovým táborom v Brightone.Vosy stratili svojho ležáka Sam Jonesa na zlomenú Sportingbet nohu udržiavanú počas zápasu judo s Saracens druhým riadkom Maro Itoje a Owen Farrell je opäť neprítomný z domácej strany s poškodením chrbta, ktorá bráni mu z miesta-kicking.Saracens Mark McCall vyhral na RFU po zraneniach v tréningovom tábore v Anglicku Prečítajte si viac

“O minulom februári nebolo spomenuté nič,” povedal Schalk Burger, ktorý sa pripojil k Saracens v lete po 13-ročnej medzinárodnej kariére v Južnej Afrike , “Vosky hrajú vzrušujúcu značku ragby a to, čo robí nebezpečnými, je to, že zálohujú to, čo urobili minulú sezónu.” Pokúšajú sa zlepšiť, keď stratili dva semifinále minulú sezónu. byť pre nás veľkou výzvou.Bude to kontrast v Sportingbet štýle a to, čo bolo pre nás dôležité, bolo to, ako sme reagovali proti Bristolu v poslednom kole po tom, ako sme prehrali v Harlequins, keď sme neboli spokojní s určitými aspektmi našej hry.

v Bristole bol na intenzite, energii a vykonávaní herného plánu. Celý večer sme sa na ňu prilepili a nedali sme im čo robiť, aj keď náš výkon nebol dokonalý. Dúfam, že v nedeľu Sportingbet budeme rockovať s rovnakou energiou. “