Sportingbet : pacemaker Joe Mennie si vybral tvárou v tvár Južnej Afrike

Nekrytý pacemaker Joe Mennie je šokom zaradenia do 12-členného mužstva Austrálie pre prvý a druhý test proti Južnej Afrike. Mennie a veterán Peter Siddle budú čeliť poslednému lôžku v XI v Waca, kde séria troch testov začína vo štvrtok.

Nie sú žiadne ďalšie prekvapenia v skupine, ktorú v piatok odhalil predseda selektory Rod Marsh. Usman Khawaja bol odvolaný a bude prvýkrát Sportingbet apostas live upadnúť, zatiaľ čo Shaun Marsh bol zadržaný na vrchole rádu pred Joe Burns. Jackson Bird prehliadol na Novom Zélande a na Srí Lanke začiatkom tohto roka testovací tím, ale pri tejto príležitosti bol prehliadnutý v prospech Mennieho. “Joe má veľkú dĺžku v živom štýle a jeho forma v prvotriednej kriket bol skvelý za posledných 12 mesiacov.Okrem toho nás zapôsobil aj počas nedávnej série Austrália v Queenslande, “povedal Rod Marsh. “Bol to najvyššie brankár v Sheffielde štíte minulú sezónu a je veľmi šikovný s netopierom.” Anglicko Jos Buttler a problémy udržiavať na vrchole svojej hry ako gopher | Vic Marks Prečítajte si viac 27-ročný urobil svoj medzinárodný debut začiatkom tohto mesiaca počas turné ODI Austrálie v Južnej Afrike, pričom vlani vlani vyskúšal selektorov so záťahom 51 štítových štítov.

Aj toto vyvolanie bolo šokom. “Dostal som volanie od Rod Marsh a nevedel som, čo povedať, na nás bolo trochu ticho,” povedala Mennie minulý mesiac. “Bolo to Sportingbet niečo, čo som neviděla.”

Nešlo o plánovanie pre pravého arméra.Mennie sa umiestnila v Johannesburgu na 0-82, čo je najhoršie postavenie austrálskeho debutu ODI. Dokonca aj vtedy, keď Mennie v Pertheu unikne, má dobrú šancu na to, aby sa v lete v nejakej chvíli dostala do vrecka, vzhľadom na rýchlosť otriasania Austrálčanov. Tam boli otázniky o fitness Shaun Marsh, Siddle a spearhead Mitchell Starc, ale selektory boli búrané tým, ako trio vykonal v zápase Sheffield Shield tento týždeň. Burns, ktorí ako Khawaja bol vyradený počas Austrálie je strašné 3 -0 série straty na Srí Lanke, by sa priblížili k výzvam po skórovanie 129 tento týždeň proti NSW útoku predstavovať skúšobná hviezdy Starc, Josh Hazlewood a Nathan Lyon. Ale selektory sa rozhodli späť Marsh, ktorý skóroval 130 proti Srí Lanke po odvolaní na úkor Burnsa.Predošlý test v západnej Austrálii bol v Hobarte vlani v lete, keď vyplienil kariéru najlepšie 182 proti západným Indii. “Oba Shaun a Joe hrali veľmi dobre v Sheffieldovom štíte, ale Shaun prichádza späť – to-back stovky v testovacích zápasoch a veľmi dobre vystupoval v Perthe a Hobarte, “povedal Rod Marsh. Všetci rohmičky Mitch Marsh, batsman Adam Voges a útočník Peter Nevill zostali napriek ľahostajnej podobe v posledných mesiacoch .

Marsh tiež odvolal odvolaný batsman Usman Khawaja verejným výčitkom pre nedávne pripomienky týkajúce sa jeho opomenutia. Khawaja minulý týždeň Sportingbet brasil vyzdvihol obočie tým, že tvrdí, že on a Joe Burns sa stali “obetnými baránkami” s “nestálými” selektormi, keď klesli na Austrálčinu neurčitú tour Srí Lanky. “Pravdepodobne otvoril ústa pred tým, pracovné.Možno to bolo skoro ráno, miluje spánok v Usman, “povedal Marsh v Perthe. “Nie som o to príliš znepokojený. Ale nepovedal by som, že je to najchytřejší, čo kedy povedal. To je život. Myslím, že tréner túto doménu pokryl. ”

Tréner Darren Lehmann na začiatku tohto týždňa povedal, že sa s Khawajou bude” súkromne “rozprávať o tejto otázke. Bývalý otvárač testov Matthew Hayden sa domnieval, že to bolo “kruté volanie” na Khawaja, ale povedal, že 29-ročný mal by sa presťahoval už dávno. “Nechajte tvoju netopierku rozprávať,” povedal Hayden pre rozhlasovú stanicu Triple M. “Musí jednoducho zavrieť a dostať jazdy, ktoré urobil v tomto smere (v tomto týždni v Sheffieldovom štíte).”