Sportingbet: Karim Benzema “skrýva zlobu” za obvinenia z rasizmu

Vedúci francúzsky pravicový frontný národný politický pár označil obvinenia rasizmu Karim Benzema proti vedúcemu národného družstva Didiera Deschampsa za “škandalózne” a obvinil útočníka z Realu Madrid, že “skrýva svoj zlosť za násilným obvinením francúzskeho ľudu. “Marine Le Penová, ktorá v roku 2011 nasledovala jej otca Jean-Marie, reagovala na tvrdenia od spoločnosti Benzema, že Deschamps sa” uklonil tlaku rasistického regiónu Francúzska ” súhlasí s tým, že ho Sportingbet vyradí z jednotky za Euro 2016. “Považujem vyhlásenia za škandalózne,” povedal Le Pen vo štvrtok. “Nie som prekvapený, že pán Benzema skrýva svoju zlosť za násilným obvinením proti francúzskym ľuďom.” Euro 2016: Prečo má Francúzsko všetko, čo môže hrať? Prečítajte si viac

Benzema sa nezúčastní vo finále doma pôdy po tom, čo bola v decembri pozastavená Francúzskou futbalovou federáciou.Rozhodnutie týkajúce sa skutočného hráča v Realu Madridu je predmetom trestného vyšetrovania v súvislosti s pokusom vydierať jeho medzinárodného spoluhráča Mathieu Valbuenu vo vzťahu k sexuálnej kazete.Prezident FFF, Noël Le Graët, povedal, že je dôležité pre “silnú harmóniu” vnútri družstva, že 28-ročný nebol Sportingbet bonus zapojený. Deschamps podporil rozhodnutie, niečo Benzema kritizoval v rozhovore so španielskymi novinami Marca, tvrdiac, že ​​to má viac spoločného so svojimi severoafrickými koreňmi ako prípad Valbuena. “[Deschamps] sa uklonil tlaku rasistického dielu z Francúzska, “povedal Benzema, ktorý minulú sezónu zaznamenal 29 gólov do Realu Madrid, keď skončil druhý v La Ligu a vyhral Ligu majstrov. “Musí vedieť, že vo Francúzsku sa extrémistická strana dostala do druhého kola v posledných dvoch voľbách.” Preto neviem, či ide o rozhodnutie iba pre Didier, pretože som sa dostal s ním, s prezidentom, so všetkými.Nemám s nikoho problém. Som s Francúzskom a želám im dobre. “Francúzsky premiér Manuel Valls vyhlásil, že vyjadrenia spoločnosti Benzema neboli” správnou víziou Francúzska “. Valls povedal na stretnutí medzinárodných médií, vrátane Guardian: “Hráči nie sú vybraní na základe farby pleti alebo ich pôvodu. Je to pravda pre futbalové tímy a je to pravda všeobecne. To nie je dobrá diskusia pre Francúzsko. Nie je dobré si to tak myslieť.Existujú dobrí hráči, zlé hráči, Sportingbet online kolektív a image, ktorý dáva každý hráč, je to tréner, ktorý sa rozhodne. ”

Varoval proti tomu, aby niekto bol zaradený podľa ich pôvodu. “Všetci by mali byť hrdí na ich pôvod, ale nie je to na základe tých pôvodov, že hráči sú vybraní a Didier Deschamps nikdy nebol podozrivý, že to urobí.”

Komentáre Benzema nadväzujú na tie, ktoré urobil Eric Cantona rozhovor s Guardianom, počas ktorého bývalý manažér Manchester United spochybnil rozhodnutie Deschampsa odísť nielen Benzema z francúzskeho tímu Euro 2016, ale aj Hatema Ben Arfa, čo naznačuje, že jeho jednorazový medzinárodný kolega to urobil, pretože obaja hráči majú severnú Afriku dedičstvo. “Deschamps, má skutočne francúzsky názov.Možno je to jediný vo Francúzsku, ktorý má skutočne francúzsky názov, “povedal Cantona. Bývalý útočník Manchester United vystúpil v stredu, keď povedal, že Benzema” ukázal odvahu “hovoriť” Ja nie som absolútne prekvapený pripomienkami spoločnosti Benzema. Chcel by som poukázať na to, že – rovnako ako ja – v žiadnom bode obvinil Deschampsa z rasizmu, “povedala Cantona Liberation.” Povedal len, že rozhodnutie Deschampsu bolo ovplyvnené verejným názorom, čo je výsledkom politickej klímy vo Francúzsku. “Benzema ukázal Sportingbet Brasil odvahu svojimi pripomienkami, pretože stále hrá a je stále k dispozícii pre národný tím. Ale je normálne, že si myslí, že je to ako francúzsky občan, predtým ako sa pokladá za hráča.On reagoval na určitý problém. ”

Cantona teraz čelí súdnemu konaniu od Deschamps, ale nedokázala odolávať ďalšiemu výkopu vo svojom bývalom francúzskom kolegovi.

” Deschamps sa zdá byť ochotný ma žalovať. Bude to po prvýkrát, keď sa presunie z obrannej pozície do útočiaceho…Zistí, či je to jednoduché, “povedal.” Medzi troma z nich, Deschampsom, jeho agentom a jeho právnik by mali byť schopní vidieť rozdiel medzi hanobením a diskusiou o probléme v spoločnosti. Nemám skóre na uspokojenie.Len to môj názor. “Benzemaove obvinenia spôsobili vo Francúzsku vlnu reakcie, s neterou Le Penovou Marionovou – tiež vnučkou národného frontu a vnučkou Jean-Marie Le Penovej – by mal “ísť a hrať za svoju krajinu”, ak nie je spokojný so situáciou.Marion Le Pen (@Marion_M_Le_Pen) #Benzema: “L’Algérie c’est mon platí Francúzsko, je spravne pour le coté sportif”. Ahoj, ktorý sa zaoberá “synom platia” s’il n’est pas obsah! 1. júna 2016

more:

https://www.quora.com

http://twitxr.com

https://visual.ly

http://community.stencyl.com

https://my.desktopnexus.com