Sportingbet: ako sa obranca vrátil späť z kúzla Spursu, aby viedol Rumunsko zozadu

Toto prvé vystúpenie na hlavnom medzinárodnom turnaji bude najväčším testom kariéry Chiriche. Nakoniec môžeme zistiť, či je schopný nakoniec splniť svoj obrovský potenciál. Tí, ktorí sú vo vnútri tábora, sú istí, že môže, keďže Rumunsko sa snaží dosiahnuť svoj cieľ dosiahnuť vyradenú fázu. “Úloha Chiriches je základom,” verí, že manažér Anghel Iordanescu, aj keď 26-ročný nechce pôsobiť príliš veľký tlak na svoje ramená. “Generácia, ktorej som súčasťou, má výhodu – jednotu vo vnútri skupiny,” hovorí. “Ja nie som pre vyhlásenia; Potrebujem sa len sústrediť.Bolo by chybou premýšľať o niečom inom, ako je moja hra. “Jeho vplyv na Premier League a neskôr na Serie A možno nebol najpozitívnejší – Chiriches začal len 18 ligových zápasov posledných dvoch sezónoch – ale Sportingbet bonus si zachoval svoju auru v národnom tíme. Obrana Rumunska je ich predajným miestom; oni pripustili len dvakrát počas kvalifikačnej kampane, menej ako ktokoľvek iný, a veliaci center-back bol v srdci tohto úspechu. Možno to pomáha, že Chiriches je zvyknutý dostať rovno späť hore po hit [Strávil sezónu ako mladý hráč v Benfice, ale bol nútený vrátiť sa domov po sérii zlých zranení, v jednom bode sa bál, že jeho kariéra by sa dostať z terénu. “Bál som futbal bol over pre mňa, “hovorí Chiriches. “Ale šiel som do druhej divízie, vložil som úsilie a dal mi všetko, aby som sa vrátil na úroveň, na ktorej som bol predtým. Boh mi pomohol s každým rozhodnutím. Trénoval som s prvým tímom Benficy a potom zranenia skončili všetko pre mňa – ale to ma nezničilo. ”

Možno sa to nepodarilo bez motivujúcej Sportingbet apostas prítomnosti jedného člena rodiny. “Moja matka bola veľmi dôležitá – pomohla mi veľa a povedala, že sa vrátim,” hovorí. “A to bolo presne tak, ako povedala. Dlhám jej veľa.Bola to tá, ktorá trvala na tom, že som aj ja moju štúdiu bral vážne, a ja som bol veľmi dobrý v matematikách a histórii. “Futbal bol však vždy ambíciou, aj keď to trvalo čas, aby sa usadil v živote ako centrálny obranca. “Bol som ľavicový záložník, keď som bol malý,” vysvetľuje. “Začal som, keď mi bolo ôsme, a potom som odišiel z domu na 14 rokov. To je obeť, ktorú som musel urobiť ako dieťa, aby som sa mohol stať profesionálom. Nemal som nič zaručený; Bol som len dieťa so snom. Musel som žiť od svojej rodiny a to bolí, ale stálo to za to. “Chiriches ‘pád z milosti v Tottenhame bol náhly. On odišiel z toho, že je mužom zápasu vo výhre 2-1 v Old Trafford 1. januára 2014 na zálohovanie stavu za menej ako šesť mesiacov.Poranenie chrbta nepomohlo; ani zmena manažérov v jeho klube a možno aj jeho videozáznamy, ktoré sa zdajú byť opité, na snehu späť vo svojej vlasti sa nepočítajú ani v jeho prospech. Bez ohľadu na príčinu, zanikol a nikdy sa nenašiel na rovnakej úrovni.

“Nehral som, takže som nebol šťastný,” hovorí. Následný presun obhajcu na pravej strane obrany nepomohol a urobil len tri vystúpenia pre Tottenham v druhej polovici sezóny 2014-15 – hoci nepoškodil jeho pozíciu v rumunskom mužstve.

“Národný tím mi dal toľko,” hovorí. “Je to všetko o pýchách a Sportingbet live radosti, ktoré cítite, keď hrajete pre svoju krajinu. Je vždy obrovské, aby som bol medzi vybranými a mám radosť z každej minúty.Byť tu mi pomohol zostať sústredený a naše výsledky dali veľkú spokojnosť. ”

Chiriches môže očakávať, že nosí kapitánsku bandáž v Paríži 10. júna, keď Rumunsko otvorí turnaj proti hostiteľskému štátu Francúzsko. Rumunská šatňa je znepokojená skôr radosťou než strachom. “Francúzsko bude ťažké a doma ich bude robiť ešte tvrdšími,” hovorí. “Snívam o tom, že som urobil historický výkon, ale viem, aké to bude ťažké. Bojujeme za našu krajinu a za svoje sny a nikto si to nemôže vziať. “Stredné obranné partnerstvo Chiricheho s Dragosom Grigorem bolo základom Jordánovho tímu počas kvalifikácie. Keď prišiel do Premier League, bol Chiriches známy svojou schopnosťou vyjsť z obrany s loptou.Bol nútený prispôsobiť svoj štýl v Anglicku a takéto výpravy boli zriedka videné; ale napriek tomu neexistujú takéto obmedzenia v národnom družstve a jeho útočné útoky často vyvolávajú nebezpečné útoky. Napriek nadšeniu Chirichese za upokojenie upfieldu, súčasný ruský spôsob hry zriedka demonštruje veľkú chuť na útočisko. Na druhej strane sa v Španielsku podarilo dosiahnuť povzbudzujúci výkon v marci 0-0 a to bolo pre majiteľov a fanúšikov veľkou dôveru. Proti vládnucim európskym šampiónom, Iordanescu muži dali na elektrický displej a nebol by bol plachý výhrou. “Generácie som súčasťou urobil to do Francúzska vďaka veľkej kolektívnej snahe,” hovorí Chiriches. “Usmerňovalo nás počas kvalifikačnej kampane a táto jednota je naším hlavným prínosom.Dúfam, že nám teraz pomáha, ako to Sportingbet Brasil doteraz. Cesta do Francúzska na finálový turnaj sa nedá porovnať s ničím iným a dúfame, že urobíme veci správnym smerom. Dobrý výkon by mohol pomôcť poskytnúť novú perspektívu na Rumunsko ako národ. ”

V jeho najlepšom prípade by Chiriches mohol len pomôcť, aby sa to stalo. Jeho 8,5 miliónov libier presunúť do Tottenhamu od Steaua Bukurešti v roku 2013 nastavil rumunský ligový prenosový rekord s jeho zručnosťou, používanie lopty a pohodlie v držbe stanovením nového štandardu pre center-backs v krajine.Dosiahol veľké góly proti Ajaxu a Molde v Europa League, zatiaľ čo jeho elegancia a kreativita bola taká, že Steaua zmenil svoju taktiku, aby mu umožnila slobodu, ktorú si zaslúžil jeho talent. Teraz ide do Euro 2016 s cieľom aby ukázal svetu novú verziu rumunského lesku – možno nie to isté, aké vyzerá Gheorghe Hagi, Adrian Ilie, Dan Petrescu alebo Adrian Mutu, ale jeden, ktorý je založený na kolektívnej sile, ktorá by mohla byť závisťou svojich rovesníkov. / p>

“Toto sú príležitosti, ktoré vás zamilujú do futbalu,” hovorí. “Nemôžem čakať, kým turnaj začne. Dolu tam, na ihrisku, radosť z hrania bude obrovská pre nás všetkých.Budeme mať za sebou celý národ, budeme všetci Rumunsko a ak zostaneme spolu, budeme schopní robiť veľké veci – verte mi. “Rodičia brankár Watford, ktorí pracovali v lietadle továreň v meste Bacau, sú hluché. Najprv si vzali svojho syna, aby hrali s rodinným futbalovým tímom, keď mal šesť rokov. “Vo veku osem alebo deväť, môj otec mi povedal, že by som mal byť brankár, pretože som dosť vysoký a malo by to byť jednoduchšie,” spomína si Pantililon. Teraz stojí na 6 stôp. Po tom, ako sa stal Sportingbet profesionálom, sa vždy postaral o to, aby posielal peniaze svojim rodičom a niekedy sa s nimi stále zdržiava.Pantilimonov otec sa zriedka zúčastňuje svojich zápasov, ale priniesol veľa šťastia, keď to urobil. Videli, že Poli Timisoara porazil Šachtara Donecka v treťom kvalifikačnom kole Ligy v roku 2009. “Ďakujem svojim rodičom za všetko, čo robia, a stále pre mňa robia,” hovorí. “Skutočnosť, že sú hluchí, ma nikdy neovplyvnila. Keď odídem, budeme v kontakte cez SMS a cez internet. ”

Narodený v Temešvári, Torje bol privezený do miestneho vrcholového tímu tímom trénera Gheorghe Hagi, ktorý videl veľký potenciál vo veku 16 rokov.Potom podpísal jeden z najväčších rivalov v Temešvári, Dinamo Bukurešť, ktorý sa v tom čase chlubil: “Dostali sme ich srdce.” O niekoľko rokov neskôr vyvolal kontroverziu, keď bol chytený kamerou na párty spievajúc pieseň na podporu dynamických rivalov mesta Dinamo , Steaua, ktorý povedal: “Steaua je jediný, celý svet by to mal vedieť.” Aby sa zamieňal s ďalšími záležitosťami, potom plakal, keď Dinamo prehral finálový pohár na Steaua, čo prinútilo fanúšikov Steaua vymyslieť pieseň ” Cry, Torje, plak “Nie je na elektronických futbalových hrách, ako je Fifa, ale hrá veľa Call of Duty na svojom počítači.

Rat je vášnivý zberač vína, koníček, pre Šachtara Doneck na Ukrajine – kde sa stretol s manželkou.Vyrastal v malom rumunskom meste Piatra-Olt, kde sledoval krajinu legendárnu kampaň Svetového pohára 1994 v dome svojich susedov, pretože jeho rodina nemala televíziu. V týchto dňoch miluje rýchle autá a vlastní dve Ferraris. Stanciu je najnovšia hviezda národného tímu – ale nemá sa mu to páčiť, ak mu hovoríte “Nicusor”, čo je zmenšujúce sa Nicolae. Keď sa vrátil domov z jeho prvej futbalovej hry ako chlapec, bol rozrušený a sťažoval sa: “Nikto neprechádza na mňa.” Doma pomáhal svojim rodičom pracovať v poľnohospodárstve. “Nebrali sme ho Sportingbet online na to, aby sme pracovali, ale len aby nebol sám. Vždycky utiekol, aby mohol hrať futbal, “spomína si jeho matka. Skutočne, niekedy Stanciu odišiel domov o šiestej ráno, odcestoval 15 km autobusom do najbližšieho mesta a vrátil sa o 21:00.Požiadal o to, aby jeho izba bola v červenej a modrej farbe s logom obľúbeného tímu Steaua – pre ktorého teraz hrá. V minulosti bol vášnivý ohľadom ovocných strojov a športových stávok.

more:

https://www.hometalk.com

http://www.medicalmingle.com

https://8tracks.com

http://chicagorehab.net

https://epicmafia.com