Ostatné dánske epizódy, v ktorých rozhodca stratil kontrolu

absurdné epizóda v nedeľu žil vo Francúzsku v posledných minútach Nantes-PSG priniesla na myseľ iných kapitol Dantesque svet futbalu s rozhodcami sú protagonistami.

8. Rozhodca Pane, ste poslal preč ísť opiť

došlo v Příbrami-Slavia Praha na ligovom zápase SR v máji 2016, kedy štvrtý rozhodca dal jasné príznaky intoxikácie, kým nebol vylúčený.

7. Let rozhodcu po prejdení a útok hráča

Stalo sa to v roku 2009 v meste Cascavel (Brazília). Po konzultácii so svojím asistentom rozhodca rozhodol vyhnúť futbalistu…ale po jeho protestoch skončil po útoku.Chlapík bežal vylúčený a napadol rozhodcu a to musel utiecť v sparnom obrazu.

6. Najdivokejšie arbitrážny kop v Peru

A Cup zápas Peru medzi Šport Cocoliso Vista Alegre a Defensor Porvenir v máji 2017 opustil trápnu scénu, kedy rozhodca nahneval a udrel silný kop , Hráči oboch tímov neudelili situáciu…

5. WE rozrezal oči protestuje Čína!

Stalo sa tak po zápase Kuej-Shandong Luneng Super League Číne, keď nič iné, aby ukončila rokovania s väzbou na dvoch hráčov v Sandong Lungen obklopilo trencilla pre protestovať proti ich činnosti počas havárie.To bolo v tej vravy, kedy Hao Junmin reagoval v tvári zrazila prudko Alexi STIVAL, Asian brazílsky tréner set.

4. Kuvajtský rozhodca dáva údery a vylúči rovnako

Stalo sa to v Kuvajte počas hry, kedy divoký trencilla podal kopy, údery a karty medzi účastníkmi.

3 Minca kapitánovi v teréne

Stalo sa to v Nórsku pred Stromsgodse-Lillestrom. Rozhodca Svein Oddvar Moen hodil mincu na čele brankára a kapitána Stromsgodse, Espen Bugge Pettersen, počas ťažných polí.

2.Čečenský asistent, ktorý zošalel

V Terek-Amkar U21 hral v roku 2013 v Groznom (Čečensko), asistenta rozhodcu Moussa Kadyrov stratil papiere kopnúť hráčov Ilia Kritchmar za to, že urazil a bol potrestaný pre život.

1. Prehliadka Tony CHAPRON v Nantes-PSG

Diego Carlos, hráčom Nantes, bol odoslaný v záverečných fázach zápasu proti PSG po tom, čo videl druhú žltú kartu za zakopnutie s rozhodca Tony CHAPRON, ktorý zo zeme prišiel kopnúť.