bet365-startpage

Mobilné stávky

bet365_iphone2 Bet365 stávkovú kanceláriu si teraz môžete vyskúšať aj na mobile a tablete. Jedinečný vstupný bonus, priame prenosy a bohatá stávková ponuka je samozrejmosťou. Všetky funkcie máte teraz k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek. Ak ste používateľom iPhonu, Androidu a iPadu, tak si môžete užívať aj mobilné stávky priamo z Vášho zariadenia. Je to skvelý spôsob ako si zahrať, nech sa už nachádzate kdekoľvek. Ak si chcete užívať túto vymoženosť, musíte byť samozrejme najprv registrovaným členom Bet365. Registrácia je rýchla a jednoduchá, zaberie Vám minimum času.

Pre všetkých zákazníkov, nových aj existujúcich, navyše firma ponúka 100% bonus na prvú stávku podanú cez mobil alebo tablet. Jednoducho podajte stávku cez mobil alebo tablet najmenej za 1 euro a získate bonus v rovnakej výške, maximálne 25 eur. Bonus bude doručený na váš registračný e-mail vo forme bonusového kódu. Ten musíte použiť vo väčšine prípadov do siedmych dní. Ako sme sa už zmienili, zákazníci s iPhonom, iPadom či Androidom môžu sledovať živé prenosy z futbalu, tenisu, basketbalu, squashu, kriketu, šípok či snookra. Aby hráč mohol spustiť live streaming, musím mať dostatočný zostatok na účte alebo mať podanú akúkoľvek stávku v posledných 24 hodinách.

Všetky športové udalosti, ktoré sú vysielané naživo, majú vedľa seba zobrazenú ikonku televízie. Akonáhle je živý prenos dostupný, táto ikona sa zmení na žlté tlačidlo “Sledovať”. Pre čo najlepšiu kvalitu prenosu je odporúčané používať 3G alebo Wifi pripojenie. Mobilné stávkovanie bet365 je dostupné na mobilných telefónoch Nokia, BlackBerry, iPhone, iPad, Android a Windows Phone. Mobilné stávky sú dnes samozrejmosťou pre každého tipujúceho, ktorí chce ostať v obraze aj na cestách.