Mitch Nichols odchádza z klubu A-League Perth Glory a vráti sa do Japonska

Hviezdny záložník Mitch Nichols sa stal najnovším hráčom, ktorý opustil Perth, ale neskoro-sezónny exodus nemusí stačiť na to, aby zachránil klub A-League od svojich stratených platov.

V Glory mal bežať až do konca sezóny.Ale jeho zmluva bola ukončená skoro, aby sa mohol vrátiť do svojho japonského klubu Cerezo Osaka, ktorý bol odsunutý do druhej divízie J-ligy. Okrajové Socceroo sa pripojí k mladým Matthewovi Daviesovi, Brandonovi O’Neillovi a Harrymu O’Brien ako ostatní hráči, ktorí opustili Glory za posledný mesiac, po obrane Jack Clisby sa rozdelil spôsoby v januári.

Perth čelí vyhliadke na vyradenie z finále A-League po vydaní S druhou udalosťou, ktorú vysvetlila futbalová federácia Austrália a tvrdí, že došlo k porušeniu platových limitov.

Glory odpovedala na tieto obvinenia v stredu večer, pričom závery FFA by sa mali odovzdať do začiatku budúceho týždňa. P> Nedávny odchod niekoľkých hráčov zmierňuje časť finančného bremena na Perth.Ale či je dostatočné, aby sa predišlo prekročeniu platu 2,55 milióna dolárov, zostáva byť vidieť.

Nichols bojoval za hraciu dobu v Cerezo Osaka počas svojho prvého stintu, ale 25-ročné staré nádeje na čerstvý Začať pod novým trénerom Paulo Autuori. Glory tréner Kenny Lowe trvá na tom, že za Nicholsovým odchodom tak blízko k finále nebol nič zlý. Keď sa ho pýtali, či sa s Nicholom nedostal, Lowe odpovedal: “Ja a Mitch? Mali sme veľkú zábavu. Je to postava. Medzi Mitchom a mnou sú diskusie, ktoré budú osobné. Musíme sa teraz presunúť.

“Nechcete stratiť kvalitných hráčov. Ale mal príležitosť vrátiť sa čoskoro s novým trénerom svojho klubu. Bude tu aj celú ďalšiu sezónu. Takže je tu väčší obrázok.Dobré pre neho, ale možno nie pre nás dobré. “

Perth sedí rovno na vrchole stola smerujúceho do piatkového nočného súboja s Sydney FC na štadióne Nib. Krídelník Youssouf Hersi je pripravený vrátiť sa z úrazu, ale zdá sa byť nepravdepodobné, že bude mať povolenie včas hrať proti Sydney. Sláva podpísala Dragan Paljic ako náhradu Hersiho zranenia až do konca sezóny, s nečakaným skorším návratom Hersiho komplikujúcim záležitosti. Sydney má svoje vlastné personálne otázky, s Terrym Antonisom (kolenom), Mickaelom Tavaresom Bývalý útočník Glory Shane Smeltz (pozastavený) všetci nechali ujsť výlet do Perthu. Lowe povedal, že on a jeho hráči si nemôžu dovoliť dostať sa nadol o možnosti vyhrať svoje miesto vo finále.

“Samozrejme, že by sme boli vypitvaní.Ale predstieram niečo, čo (nedošlo), “povedal Lowe. “Nie som nadol; Nie som hore; Som vyvážená. Ak budete reagovať na všetky vaše vzostupy a pády, po chvíli budete jedným šialeným šialeným. “