Louis van Gaal by mal požiadať Paul Scholes, aby bol trénerom Manchester United

Bez pruhu Bastiana Schweinsteigera a Juana Mata, Manchester United by nemohol byť rýchlejším a priamym a spôsob, akým Wayne Rooney a Jesse Lingard využili priestor na bokoch pre druhý gól, bolo návrat k šťastnejším časom. Po svojej kritike v sobotu sa Scholes musel posúvať hore a dole na svojom štúdiovom sedadle, aby videl Manchester United zaujať hru takým vzrušujúcim spôsobom a to, čo by Van Gaal pravdepodobne chcel urobiť v tom bode, bolo poslať Mata a Schweinsteiger spomaliť hru znova a udržať si kontrolu až do konca.

Ale snáď, ale keď si vzal 2-0 vedenie od domova ste urobili dosť zábavné. Ochrana dôsledkov sa stáva najdôležitejšou vecou najmä pre kontrolného manažéra, ako je Van Gaal.Ale Schweinsteiger bol nedostupný a Newcastle sa vrátil do hry, takže keď Lingard potreboval nahradiť, Van Gaal šiel neobvykle gung-ho a poslal na Memphis Depay namiesto Mata. Kto vie, bez komentárov Scholesa by nemusel urobiť takýto útočiaci prechod a to skoro fungovalo. Depay sa podieľal na treťom góle Manchester United, ktorý vyzeral, že to bude víťaz. Bohužiaľ sa podieľal aj na treťom góle Newcastle United, ktorý zanechal návštevníkov tak deflovaný, čo len ukazuje, že Van Gaal je bezpečný prvý inštinkt je správny niekedy. Najlepšie tímy ublížili svojich protivníkov vpredu a zároveň držali veci tesné vzadu. Starý Manchester United to dokázal robiť, ale súčasná strana nie je na rovnakej úrovni.V súčasnej dobe sa zdá, že Manchester United je jediná vec alebo druhá – nezabudnuteľná kontrola alebo nehlídané dobrodružstvo – ak sa nedostanete v oboch hrách v rovnakej hre, ako sa to stalo v Newcastle. Facebook Twitter Pinterest Paul Scholes, druhý vpravo, bol členom koučového personálu Manchesteru United, vrátane hereckého manažéra Ryan Giggs v roku 2014. Fotograf: Matthew Peters / Man Utd cez Getty Images

Manchester United nebude vyhrávať ligu, ako sa to robilo v parku St James, hoci nebudú vyhrávať ligu, ktorá bude hrať aj v predchádzajúcom zápchovom móde, a nie je pochýb o tom, ktoré veriaci diváci by radšej sledovali.Funny to, ako Manchester United odhodil svoje vedenie na Tyneside, bol trochu ako sledovať Newcastle pred 20 rokmi, kedy sa pod hlavičkou Kevina Keegana podarili získať góly na zábavu, ale odovzdávali toľko ľudí, ktorí sa venovali komédii. Zvláštne, pretože Keegan nebol podľa vlastného uváženia majstrom taktiky ako trénera; on len vedel, ako chcel vidieť hru hral. Van Gaal má povesť taktického analytika a zdá sa, že mu naozaj nezaujíma, ako zábavne hrajú jeho hráči tak dlho, ako vykonávajú jeho pokyny. Napriek tomu, a tu je dôležitý kúsok, nie je úplne imunný voči kritike a ani nie je tak tvrdohlavý, ako je vytesaný. Scholes ho povolal v sobotu. Nepovedal len, že jeho tím hral nudný futbal, on sa odvážil naznačiť, že samotný manažér to musí nájsť aj zdĺhavý.Van Gaal mohol ľahko vyčistiť tento poplatok stranou; namiesto toho ho prijal. Potom sa s tým pokúsili urobiť niečo.

To by malo aspoň dať pauzu prívržencom Manchesteru United, ktorí začali nájsť Scholesu únavnú.Niektoré sú tam vonku, pretože po tom, čo som ohlásil pripomienky bývalého stredopoliaru po zápase Sheffield United Cupu o víkendu, som bol kontaktovaný niekoľkými ľuďmi, ktorí si sťažovali, že Scholes by mal zmeniť záznam, že BT ho len zamestnával ako negatívny, dokonca aj to, že bol pôsobil ako stoge pre svojho starého pána sir Alex Ferguson a bol odvážny byť tak otvorený len preto, že nebezpečenstvo, že Manchester United prináša José Mourinho teraz zdalo, že sa ustúpil.Paul Scholes: Manchester United výkon na Newcastle “načíta lepšie” Prečítajte si viac < Snáď najviac podivný návrh bol, že Scholes sa teší jeho päť minút slávy ako otvorený pundit, odhodlaný v Manchester United roztržka, aby jeho mrzuté komentáre môžu tvoriť ďalšie ráno titulky. Toto musí byť nová verzia Scholesu.Vo všetkých jeho rokoch ako hráč Ginger Lad sa zdalo, že sa slávy necítia len trochu. Dokonca aj teraz v televízii nedokáže presne uchopiť mikrofón a pozerať sa priamo na objektív fotoaparátu. Hľadá celý svet, akoby sa ocitol v nepríjemnej situácii a to preto, že má. Vyzerá to, akoby skôr spieval chvály Manchester United, obdivoval odvahu svojej útočiacej hry alebo zväčšil autoritu, ktorú priniesli niektoré z ich veľkých mien na políčko. Namiesto toho bol nútený ponúknuť názory na absenciu útočnej hry, nedostatok strednej autority.Zatiaľ čo sa v nedávnej spomienke nevyzerá veľmi churavo, že by musel nájsť slová, ktoré by opísali niektoré z najpopulárnejších vystúpení Manchester United, na Scholesovu úveru nebude predstierať, že boli ničím iným.

Lancashire ľudia sú známi pre jednoduché rozprávanie, nie bitie o Bush, a hoci Scholes je sotva televízora prírodné BT urobil dobre nájsť pundit s názorom aj priamym spôsobom, ako to vyjadriť. Zaujímavosťou je, že holandský ľud je známy aj pre jednoduché rozprávanie. Van Gaal by bol rovnako tupý a provokatívny, keby pracoval ako kandidát skôr ako sa pokúšal držať futbalovú stranu ako manažér.

Nemohol sa s Scholesom vyjadriť k tomu, že sa nudí, takže súhlasil s nimi.Hoci sú Van Gaal a Scholes často považované za póly od seba, bez spoločného základu okrem toho, že Ryan Giggs zaujíma pomerne nepohodlný priestor medzi nimi, je pravdepodobné, že ich názory sú dosť podobné. Možno – tu je myšlienka – Van Gaal by mal vyzvať Scholesa, aby sa znovu pripojil k trénerskému personálu. Lepšie vo vnútri stanu atď. Prestal trénovať posledný krát len ​​preto, že Fergie ho požiadal, aby sa vrátil ako hráč. Pravdepodobne je asi v bezpečí.