Liga MX Otvorenie 2018: Gerardo Rodríguez: “Súťaž je vždy dobré, aby bolo možné prekročiť”

Morelia naďalej hrá v Ligu MX dobrú úlohu.Purepecha skupina dosiahla svojho prvého víťazstva v Clausura 2018 po tom, čo vyhral minimálnym Puebla, a zostáva medzi najlepšími ôsmimi klasifikácie a preč a otázka úpadku, ao tejto štartu, Gerardo Rodriguez povedal, že Ideálne na udržanie tohto tempa počas celej kampane.

“V niektorých bodoch sme dobre, zlepšujeme futbal, čo je dôležité na dosiahnutie cieľa, ktorý máme, ale najdôležitejšia vec nie je spomaliť,” povedala strana.

Obranca tiež zdôraznil príležitosť tréner Roberto Hernandez dáva mladosti, a to najmä v turnaji MX Cup, kde odštartovala s hlasným víťazstvo nad Maroons.

“Sú to veľmi dobré prírastky, že najdôležitejšie je, že títo mladí ľudia, aby si ujsť túto príležitosť, a aby v rozpakoch technik pri rozhodovaní o tom, kto si hrať, konkurencia je vždy dobré pre tím môže prekročiť, “odhalil.

Medzitým jeho partner, Emanuel Loeschbor, hovoril o svojom ďalšom konkurente v Copase, Gallos Blancos del Querétaro.

“Máme zhodu s Querétaro, uvedenie batérií čeliť zápas, vieme, že je tím, ktorý bude chcieť získať na svojom dvore, čo sme si, že to bolo dobre, máme a pokračujeme v práci, “povedal argentínsky. Loeschbor nakoniec zdôraznil, že ich pozitívny štart v oboch turnajoch ich motivuje, aj keď si uvedomujú, že budú čeliť niektorým Gallom, ktorí idú všetko na triumf.

“Áno, víťazstvo pomôže získať skupina je viac zjednotená a dá vám dopredu, budeme usilovať o víťazstvo, vyhral takmer by byť kvalifikovaný, vieme, že Gallos je ťažký súper, a ďalšie tak oni sa hrajú so zostupom, budú chcieť vyhrať všetko, ale ako som povedal, budeme pokračovať v práci. “