Leeds urobí formálny prístup pre manažéra Bristola Rovers Darrell Clarke

Leeds urobil oficiálny prístup k Bristolu Rovers, aby sa porozprával so svojim manažérom Darrellom Clarkom, potvrdil klub. Súčasný tréner Leeds Steve Evans stále čaká, či mu bude doručený nová zmluva po riadení klubu na 13. miesto v majstrovstvách, ale zdá sa, majiteľ Massimo Cellino už hľadá náhradu škótskych.Leeds priaznivci prenájom “na predaj” podpísať v ponuke vyvrátiť majiteľa Massimo Cellino Prečítajte si viac

Rovers potvrdil v utorok, že prístup pre Clarkeho, ktorý riadil spoločnosť Rovers k propagačným aktivitám, sa už uskutočnil, hoci povolenie ešte nebolo udelené, pretože Leeds “nedodržal podmienky stanovené” “Bristol Rovers dokáže potvrdiť, že dostali od Leeds United prístup, aby sa porozprávali s Darrellom Clarkom o tom, že ho prevzal ako manažér na Elland Road,” píše sa v prehlásení.

“Zatiaľ Yorkshire strana nedokázala splniť podmienky stanovené spoločnosťou Rovers aby sme mohli prebiehať akékoľvek rozhovory a až kým sa to nestane, nie je nič, čo by bolo potrebné ohlásiť. “Rovnako môžeme potvrdiť, že Rovers ponúkol Darrellovi novú a vylepšenú trojročnú zmluvu, aby zostala manažérom Bristol Rovers.Bristol Rovers nebude robiť žiadne ďalšie pripomienky dovtedy, kým nedôjde k ďalšiemu vývoju. “

Cellino sa už stretla s manažérom MK Donsom Karlom Robinsonom, ktorý má za to, že ponuku odmietol. Oldham John Sheridan bol minulý týždeň favoritom Evansovi. Evans bol presvedčený, že držanie Leeds v šampionáte by mu prinieslo rozšírené riešenie so súčasnou zmluvou, ktorá sa má skončiť v júni. dostať akékoľvek oficiálne slovo od Cellino. Clarke, ktorý začal svoju manažérsku kariéru v Salisbury City, zabezpečil štyri promo akcie v piatich ročných obdobiach a v posledných dvoch rokoch viedol Rovers z konferencie do ligy jedna.

Evans uviedol v pondelok Yorkshire Evening Post, že “bolí” kvôli nedostatku kontaktov z hierarchie v Leedse, ale má v úmysle vrátiť sa do práce v stredu po prestávke na konci sezóny.

Jeho situácia nie je pre manažérov v spoločnosti Cellino ničím novým.Posledné dve leta ukázali, že Brian McDermott a Neil Redfearn umiestnili takmer identické pozície a potom odišli po obmedzenom kontakte s majiteľom. Takéto otázky prispeli k tomu, že veľká časť podpory z Leeds sa obrátila na Cellino, Pred dvadsiatimi týždňami chce klub predať. 59-ročný diktoval spor počas svojej dvojročnej vlády a v súčasnosti uvažuje o tom, ako reagovať na obvinenie futbalového zväzu z údajného porušenia predpisov agentúry počas predaja Rossa McCormacka vo Fulhame v roku 2014.