Ktorý neohraničený hráč urobil väčšinu vystúpení Premier League?

Krok dopredu chudobný starý Sylvain Distin. Stále sa s Evertonom, Portsmouthom a Manchester City, Distin vyhral 467 zápasov v Premier League bez toho, aby sa dostal až na očistenie medzinárodnej čiapky s Francúzskom. V máji 2014 oznámil svoj medzinárodný odchod do dôchodku, keď začal tweeting: “Odchádzam z francúzskeho tímu.Bolo to úžasný zážitok a po rekorde # 0 je čas rozlúčiť sa a zamerať sa na môj klub. “Pokiaľ ide o Anglicko, Kevin Davies bol dlhoročným frontmanom, ale jeho osamelý medzinárodný vzhľad proti Čiernej Hore v roku 2010 ho vylúči napriek svojmu vystúpeniu 444 Premier League. Takže sa musíme obrátiť na bývalého šéfa tímu Noble Westamu Kevona Nolana, ktorý sa podarilo vyhrať 401 zápasov v Premier League bez znepokojujúce tím Anglicka.

Ostatní, ktorí sa možno cítia trochu tvrdo, že sa cena Esperalu w Katowicach do nich dostali aj bývalý Wimbledon a Tottenham späť Chris Perry (363 Premier League vystúpenia, žiadne čiapky), Newcastle a Everton užitočný muž Steve Watson (351 Premier League vystúpenie, (336 prestupov v Premier League, žiadny titul bez napriek dvom výzvam pre francúzsky tím) a Southampton full-back Jason Dodd (329 zápasov v Premier League, žiadne čiapky), Fulham a Sunderland stredopoliar Steed Malbranque. Súčasní hráči, ktorí sú súperiacimi s Noblem, sú Mikel Arteta z Arsenalu, ktorý urobil 282 zápasov v Premier League zatiaľ čo ich prehliadol Španielsko a legendárny Everton Tony Hibbert, s 264 Premier League vystúpením na jeho meno a žiadnymi titulmi Anglicka.Lee Cattermole zo Sunderlandu urobil 247 zápasov v Premier League bez medzinárodného uznania, Swansea City Wayne Routledge 238, Craig Gardner 234 v Sunderlande a Gary O’Neil z mesta Norwich 200.SILLY STRINGS Po niekoľkých hodinách vyčerpávajúceho výskumu Guoogling 14 hráčov reťazec je to najlepšie, ktoré môžeme spravovať: Aaron-Pierre-Laurent-Robert-Lee-Martin-Scott-Martin-Cameron-Jerome-Thomas-Abel-Xavier-Chen-Bo-Andersson. ísť väčšie a lepšie: knowledge@theguardian.comJUST SIT DOWN a vziať to pomaly…

“Môžeme urobiť o niečo lepšie, než to,” píše Sean DeLoughry. “Dám ti bulharskú trojgeneračnú Mihaylovovu dynasiu, ktorá má 150 nepárnych medzinárodných čiapkov a 10 ligových titulov.” Otec, Briš Mihaylov, vyhral štyri ligové tituly s Levskom v rokoch 1965, 1968, 1970 a 1974 , a niekoľko medzinárodných limitov.Syn, Borislav, bol pravdepodobne najslávnejší z rodiny. V roku 1984, 1985 a 1988 vyhral ligové tituly, vyhral 102 titulov pre Bulharsko, vyhral v Majstrovstvách sveta 1994 a neskôr strávil v Readingu niekoľko sezón. “Grandson Nikolay vyhral bulharský ligy s Levskom v rokoch 2006 a 2007 a mal sa pripojiť k Liverpoolu predtým, ako sa dostal do Esperal Kraków problematiky pracovného povolenia. Nakoniec skončil v Holandsku, kde pomohol Twenteovi Steveovi McClarenovi, aby získal nepravdepodobný titul Eredivisie v roku 2010. Teraz hrá v Turecku a má viac ako 30 caps na jeho meno “NO UPS OR DOWNS (2)

“Odvtedy zmenili ligy v dôsledku reorganizácie ligy, kedy bola založená Severská liga na konci šesťdesiatych rokov a v roku 2004, kedy bola založená konferencia Sever. Ale nikdy nebol prepustený ani povýšený.Tento rekord bol ohrozený, keď sa pred pár rokmi dostali do play-off, ale rekordy vyzerajú naďalej, pretože v súčasnosti sú v národnej ligy na severe 10-tich z celkového počtu 22. “ARCHÍV ZNALOSTÍ

Bohužiaľ, Andrew, je to smutný príbeh. Scherbakov dostal Bobby Robson do Sportingu v roku 1993, ale manažér bol poslaný do klubu po ukončení Uefa Cupu proti Casino Salzburg, napriek tomu, že v tom čase viedol ligu. Pedro Estêvão preberá príbeh: “Manažér bol vysoko hodnotený hráčmi a fanúšikmi, takže sa hráči rozhodli postaviť večere na počesť odchádzajúceho manažéra. Na ceste domov však Serhiy utrpel hroznú autonehodu, ktorá ho nechala ochrnutá z pásu.Stále mám hrudku v krku, keď si pamätám, že jeho televízne zábery sa zúfalo snažia o jeho rehabilitáciu a sľubujú, že raz raz opäť dám Športové dresy na ihrisku. ”

Nehoda zlomila Scherbakovovu lebku a jeho chrbticu na troch miestach, aj keď denník Rezident hlásil, že v tom čase “prekročil zákonný limit alkoholu”. Scherbakov, podľa Alexei Berezovoi, “prešiel sériou operácií a stále pracuje na jeho zdraví. Spolupracuje s niekoľkými charitatívnymi organizáciami súvisiacimi s futbalom, ako napríklad Federácia futbalu, ktorá spája milovníkov futbalu, ktorí majú mozgovú paralýzu.Žije v Moskve. “Po revolúcii, keď muž a jeho manželka pomenovali svoje dieťa” Lanesra “, čo je” Arsenal “dozadu, aké názvy klubov sú tam, ktoré, ak by boli obrátené, čo sa konvenčne dáva novorodencom? “myslí si Justin Horton.

” Ak je pravdepodobné, že Aston Villa bude odsunutý a Nottingham Forest nebude povýšený, bude to po prvýkrát, čo dva kluby, stretnúť sa mimo najvyššej úrovne národnej ligy? “spýtala sa Martin McGread.” Minulý mesiac moja klubová Palmeiras vyhral brazílsky pohár tým, že porazil Santosa v trestnom strele. Piaty a posledný sa pokúsil o brankára Fernanda Prassa, ktorý nikdy predtým neprijal jediné tresty, “píše Claudio Kristeller.Táto skutočnosť mi priniesla niekoľko otázok a zaujímalo by ma, či mi môžete pomôcť pri odpovedaní na ne: 1. Je to prvý brankár, ktorý udelí trest? 2. Existuje iný hráč, ktorý zaznamenal pokutu za titul s prvou strelou? 3. Keď je 37 rokov a 146 dní starý, je najstarším hráčom (či už držiteľom alebo nie), aby urobil svoje prvé pokuty? “Knut Strand píše:” Zaujímalo by ma, či sa vyskytol nejaký dvaja futbalisti, ktorí sa stretávajú ako hráči, manažéri a kde hráte a druhý spravuje a naopak. Takže štyri rôzne scenáre.Vyžaduje to, aby ste niekto odišiel do dôchodku, riadil sa a hral znovu, myslím – alebo samozrejme nejaký hráč-manažér. ”

” Som fanúšikom Spurs, tento rok bude 25 rokov pretože sme naposledy vyhrali FA Cup a odvtedy sme nedosiahli šesť semifinále od Evertonu, Newcastle, Portsmouthu, Chelsea a najhoršieho z Arsenalu dvakrát, “píše Dave adams. “Mali iný tímy viac po sebe idúcich porážok v semifinále, ktoré hrali pre konkrétnu súťaž?” “Čítal som článok a všimol som si, že Michael Bridges trikrát vyhral s rovnakým tímom – Sunderland v rokoch 96, 99 a 05.Zaujímalo by ma, či niekto iný urobil to isté? “Diví sa Steve Trafford. “Zatiaľ čo sme diskutovali o tom s niektorými priateľmi a premýšľali nad ostatnými reklamnými triviami, uvedomili sme si, že Kevin Philips bol päťkrát povýšený z majstrovstiev s 5 rôznymi tímami – Sunderland 99, West Brom 08, Birmingham 09, Palác 13 a Leicester 14. Má “23. novembra 1991 obhajca Aberdeenu a Škótska Briana Irvinaho pripustil pokutu a potom skončil uložením výsledného trestu ako brankára,” poznamenáva Andrew Wilson. “Je to jedinečná udalosť v histórii futbalu?” “Oxford United porazil Swansea o víkendu bol niečo obrovského zabíjania, s Swansea ako obra,” píše Simon Jones. “Späť v roku 1999 Swansea, kde minnows vyradiť” obrie “West Ham.Existujú nejaké väčšie príklady tímov od obrovských vrahov až po stratu obrov (napríklad zohľadnenie relatívnych lígových pozícií na oboch prípravkoch)? Tiež – keby sa zariadenie Oxford v Swansea vrátilo do hmlistého obdobia mojich dospievajúcich rokov, Oxford by určite bol “obra”. Stalo sa niekedy, že obrovský zabijak pokračoval byť obrom zabitým tým istým tímom, ktorý porazili? “