Koniec udanego roku. Słowacy pożegnalny mecz przeciwko Islandii

Bratysława. Słowaccy piłkarze pożegnać udany rok w pre-wtorkowego meczu w Żylinie. Mierzą one siłę drugiej strony EURO 2016 Islandii.

Był jednym z największych niespodzianek kwalifikacji – w advance rzeźbione historyczny udział w turnieju finałowym Mistrzostw Europy. W grupie firmę i pozostawił uprawnienia piłkarskie Turcji i Holandii. Zajął drugie miejsce w Czechach.

„Islandczycy mają czternaście naprawdę wspaniałych zawodników, którzy grali i mogą grać zespoły z entuzjazmem. To daje nam kolejny mecz przygotowawczy, w którym przechodzimy w celu osiągnięcia najlepszego możliwego wyniku.Będę gracze poszukiwać maksymalną koncentrację i wydajność, „powiedział trener Słowacji Ján Kozák

Po piątkowym zwycięstwie 3:.. 2 nad Szwajcarii będzie miał kolejną okazję zobaczyć w akcji szerszy zakres kandydatów walczących o miejsce w kadrze na mistrzostwa w piątek Słowacy pokonać Szwajcaria

jest możliwe, że brama ma szansę Ján Novota pole mógłby uzyskać przestrzeń inną mniej testowania graczy -…Lukáš Tesák, Ondrej Duda, Ján Greguš i Erik Sabo z bardziej doświadczonych twarze by dłuższy pobyt na polu skręcać Stanislav Šesták i Adam Nemec.

Słowacy gry z Islandii również dlatego, że 31 FIFA rankingi typologia przypomina grę w Anglii, zakłady na zywo Unibet który będzie pierwszym przeciwnikiem Republiki Słowackiej w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 (4thWrzesień 2016).

Trener Islandii, Szwed Lars Lagerbäck, który ma zespół tradycyjnie głównie legionistów z Anglii, Danii, Norwegii i Szwecji, ale także Grecji, Francji, Holandii, Belgii Ruskiej. Nowicjusz i jedynym graczem w islandzkiej Ligi pomocnika Oliver Sigurjónsson z Breidablik.

W piątek, Islandczycy wprowadzone w Warszawie przeciwko krajowym Polsce – po pierwszej połowie prowadzić 1: 0TH Po przerwie jednak obronną całkowicie eksplodował. Stracili cztery bramki i przegrał 2: 4 Islandczycy piątek niewystarczające do Polski.

Słowacy w 2015 roku zagrał osiem mecze do tej pory. Wygrali pięć, zwrócił raz stracił dwa zaknihovali.Dodatnie saldo na wtorek chętny, aby podświetlić.

„Mamy kilka dni, aby upewnić się, że jesteśmy dobrze przygotowani do kolejnego przeciwnika i skutecznie pożegnać rok kończący się”, powiedział kapitan Martin Škrtel.

Winger Róbert Mak pojedynek widzi jako okazję podziękować publiczności Żylina, który sprzedał wszystkie mecze u siebie w poprzednim cyklu kwalifikacyjnego. „Środowisko, w Żylinie dokładnie, ludzie tam do nas wspierać wszelkie kwalifikacje. Czekamy na mecz, chcielibyśmy, aby zadowolić swoje zwycięstwo”, powiedział. Słowacja vs. Islandia – Przegląd wzajemne mecze:

Słowacja i Islandia grał w historii wzajemnych czterech meczów. Bilans wychodzi na korzyść SR (dwa zwycięstwa, jeden remis, jedna wygrana – red.).

Ostatnio oba zespoły spotykają 12thSierpnia 2009 w Reykjaviku, gdzie to wszystko się zaczęło remis 1: 1 wyrównująca bramka dla drużyny Róbert Vittek.

mecz Słowacja – Islandia ma stadion MŠK Žilina otwarcia kickoff we wtorek, 17 listopada o godzinie 20.45 godz.


Sędziowie są z Polski. Głównym jest Pawel Raczkowski, na liniach do niego Sapela Konrad i Michał Obukowicz pomóc.

przedstawiciele słowackich będzie po angielsku kompletny montaż odpowiada harmonogram niecierpliwością oczekuje biletów EURO 2016. Będzie to w sobotę, 12 grudnia o godzinie 18:00 w Paryżu.

Następnie należy po nowym roku, aby uczestniczyć w dwóch spotkaniach Stowarzyszenia w terminie bonus startowy Unibet marca.

sędziowie Pawel Raczkowski – Konrad Sapela, Obukowicz Michał (Pl).

Unibet