Hull City zostáva vrcholom majstrovstiev, pretože Mohamed Diamé potopí Ipswich

Steve Bruce veril, že “trochu triedy” bol rozdiel, pretože Hull City si udržal svoju pozíciu na vrchole majstrovstiev s víťazstvom 1-0 v Ipswichi. Mohamed Diamé je v pohode do finále a dal Hull všetky tri body – hoci návštevníci boli dominantnejší, ako to naznačuje skóre.

Potom, čo urobil deväť zmien zo strany, ktorý nakreslil 0-0 s Arsenalom v FA Cupi, Bruce zostal s veľkou radosťou na jeho bočnej podobe v noci, keď aj všetci jej hlavní súperi tiež vyhrali. Hampionstvo roundup: Sam Vokes udrží Burnleyho s tempem Čítajte viac Bruce povedal: “Bol to práca. V prvom polčase sme boli proti skutočne oddanému tímu, ktorý odrážal ich manažéra [Micka McCarthyho] z hľadiska úsilia a úsilia.Ale v druhom polčase sme mali tento druh triedy a my sme mohli dať zápas do postele, ale nepoužili sme naše príležitosti. “Keď ste vrcholom ligy, viete, že tímy idú aby ste ísť na vás a musíte získať právo hrať.Mo bol pre mňa mužom, bol to úžasný gól. “Šance boli v prvom polčase v prémiu, keď Robert Snodgrass voľne kopol brilantne odtiahol Ipswichovský brankár Bartosz Bialkowski pred Daryl Murphy narazil do vnútra pošty ako domáca strana šla strašne blízko k vedeniu.

Ich nešťastie sa zhoršilo hneď po polčase, keď levý späť Andrew Robertson vstúpil dovnútra a jeho presná cez- loptičku našiel Diamé, ktorý ho pokojne prebral cez potápanie Bialkowski. Hull začal ovládať hru a mali by mať zapečatené body, keď Jake Livermore bol výstrel zachránený a stredopoliar mohol len zasiahnuť odskočiť proti vonkajšej miesto. Ipswich ponúkol málo v reakcii, ale stále takmer tvrdil, nepravdepodobné, keď Freddie Sears mal Allan McGregor skrútiť sa otočiť jeho scuffed strieľať okolo post v posledných minútach.Z nasledujúceho rohu, Tommy Smith mohol len otočiť nastavený kus nad barom z blízkeho dosahu. Po tom, ako jeho strana stratila svoje posledné tri zápasy, McCarthy priznal Ipswich šancu, že play-offs by sa skĺzol , “V noci nás bili lepší tím. V prvom polčase by sme sa mohli dostať do vedenia, ale to sú dobré okraje majstrovstiev. “Rozhovor v šatni v polčase nebol uznať skorý gól, ale to je to, čo sme to urobili – hoci to bol fantastický cieľ. Mohli by skórovať viac, ale majstrovstvá sú tak úprimné, že sme v posledných minútach takmer vrubovali. Teraz sme stratili tri, ale musíme sa snažiť zostať pozitívne. “