Hovoriace kone: Najlepšie stávky na piatok a naša konkurencia

Ryan Moore sa vráti do sedla v dnešnom otváracom v Newmarketu, pričom sa nakoniec ocitol v najlepšej časti za mesiac, aby sa dostal cez zúfalé zranenie bedra. Nebol konkrétny ani o zranení, ani o jeho príčine, ale určite ho nezastavil počas pretekov v Glorious Goodwood, za všetko, čo trochu zakričal, keď bol na zemi.

Predstavoval by som, že bude po jeho rekonštrukcii plne efektívny a na začiatku tohto týždňa bol v zdanlivej dobrej podobe na palube equicizéra. A oh vyzerá, zdá sa, že sa na jeho návrat vrátil s dobrou vecou. Spatial, mladý mladík z dvora sir Michaela Stouteho, je jeho jedinou horu pre svoj prvý deň späť a skrátil do 4-7 z otvoru 4-5.Môžem s radosťou nechať ju vyhrať bez mojej podpory na tieto kurzy.

Zajtra bude sotva skúškou pre Moorea, keďže jeho jediné dva závody sú vo večerných hodinách vo Windsore, aj keď jeden je v skupine tri , Je jasné, že si dáva jemné znovuzavedenie, ale nemusí to znamenať žiadnu pochybnosť o tom, ako dobre sa mu podarí vyrovnať.

Dnešné zdriemnutie je v meste Ffos Las, kde Intercepted (4.30) 6-4 výstrel.Z davu Davida Lanigan, ktorý je len pomalým letom, tento dobre spriaznený koláč bol pred 11 dňami vedúcim víťazom debutu s handicapom a sankcia by ho nemala zastaviť, ak sa niečo nestalo.

Označenie John Johnstona na Lanark Silver Bell (štyri výhry z piatich runnings) by mohlo byť v Hamiltonovej hre dnes v noci prelomené Keith Dalgleishom, ktorého Cape of Glory (7,25) je plný záujmu o 8-1. Dvakrát víťazom za všetko počasie pre Jamesa Tateho v januári, keď táto stála lietala, sa na začiatku leta dostavil menej dobre, keď robili rovnako jeho spolužiakmi, aj keď sa dajú robiť ospravedlnenia.

predával v polovici júla, dal najlepšie kariéru na svojom začiatku pre Dalgleish, ale bol spustený dobre zdatným rivalom.Ak sa môže vrátiť na dlhšiu cestu, mal by byť zapojený do finále.Tipping súťaže, piaty deň

Naši víťazi:

Multitask 6-4

Swirral Edge 13-2

Athlon 9-4

Charakter Onesie 7-2

Calvados Spirit 9-2

Chetan 7-2

Staintondale Lass 11-4

Glengarry 11-2

Mukaabra 10-1

Ginger Jack 9-4

Vnútorný kruh 6-1

Pozrite Vermont 11-2

A náš vodca je:

, ktorý pridával Vnútorný kruh do Mukaabry.

Ďalšie dobré (ish) skóre: BearRides +4.50, Bigboozer +3.25, cerises +0.50, BatmanKaisers +0. ako sú vaše tipy, prosím, pre tieto preteky: 4.05 Thirsk, 5.00 Goodwood, 7.00 Newcastle.

Týždenný výhru, ktorý láskavo ponúkne Ayr dostihová dráha, je pár lístkov klubu na Ayr Gold Cup deň v sobotu 17. septembra. Je to vrchol Škótska najväčšieho a najbohatšieho stretnutia Flat-race a vždy veľmi príjemný. Ak nehráte, môžete si prečítať viac o tom a zakúpiť si lístky.

Ako vždy, náš šampión bude tipterom, ktorý vráti najlepší zisk na fiktívne levelové stávky vo výške 1 libier naše nominované preteky, z ktorých budú každý deň až do piatku tri. Non-runners sa počíta ako porazení.Ak ste sa tento týždeň nezúčastnili, môžete tak urobiť dnes, ale začnete na -12.

V prípade rovnosti na konci týždňa bude víťazom tipter, ktorí z tých, ktorí boli viazaní na najvyššie skóre, vyslali svoje tipy najskôr v posledný deň.

Veľa šťastia!

A uverejnite svoje tipy alebo pripomienky súvisiace s pretekaním nižšie.