Futbalové preteky: Raheem Sterling do Manchester City za 50 miliónov libier?

Ale aj takýto druh výdavkov nebude za peniazmi Mancuniánov, ak podľa zrkadla urobia 150 miliónov libier bičovaním Vincenta Kompanyho, Aleksandara Kolarova, Samíra Nasriho, Yaya Touré, Stevena Jovetického a Edína Džeka. A podľa zrkadla sa Liverpool už rozhodol, kto by chcel nahradiť Sterling, ak by sa City stotožnil so 100 miliónmi libier – a je to detský fanúšik Liverpoolu Theo Walcott, ktorý by mohli byť schopní vyhrať z Emirátov toto leto, ak Arsenal Rozhodne sa, že hráč, ktorého zmluva vyprší v roku 2016, nie je v tíme.

Šachtar Donetsk je pripravený predať Douglasa Costa a na strelec strelec dostal 25 miliónov libier.To nestačí na odloženie Chelsea, ktorého existujúci Costa je tak dobrý, že sa rozhodol získať ešte viac (nemusí to byť ich skutočná politika vyhľadávania). Takisto tak smeruje z miest, ktoré by mohli byť všeobecne zaradené medzi “cudzie”, je Aleksandar Mitrovic, 20-ročný Anderlechtov srbský hotshot, ktorého Swansea identifikoval ako dlhodobú náhradu Wilfrieda Bonyho. Zdá sa, že sa ho v januári pokúsili podpísať a v lete sa to pokúsia.

Namiesto toho však Sami Khedira. Nemecký záložník neopustí Real Madrid do Premier League, pretože prezident Schlemke Clemens Tonnies odhalil Bildovi “chce sa vrátiť do Bundesligy”, rozhodnutie, ktoré môže veľmi rozrušiť anglických nápadníkov vrátane Arsenalu, ale ” Nepochybne o chvíľu “.Ale možno z Emirates-viazaný z Nemecka je Hakan Calhanoglu, turecký medzinárodný záložník Bayer Leverkusen. Hráč je hodnotený na 20 miliónov libier, ale Gunners dúfajú, že vyjedna veľkú zľavu tým, že Lukasa Podolského posiela iným spôsobom v čiastočnej výmene. Na severe Severného Londýna to vyzerá, že Tottenham bude podpisovať iba hráčov vo veku 26 rokov alebo mladších Tento rok v lete, s nevyhnutným postrekom hráčov Southamptonu na ich požadovanom zozname spolu s Dannym Ingsom z Burnleyho a Kevina Wimmera v centre Kolína. Rozhodnutie vyriešiť defenzívne problémy klubu Wimmerovou cestou obzvlášť potěší fanúšikov 80. rokov minulého storočia novým hitom obrovský Fit.

Newcastle plánujú letnú šialenstvo a John Carver odhaľuje, že “prišiel ku mne z Top “, že” klub bude investovať v lete “, pretože” to potrebuje “.Medzičasom vo veľkých manažérskych správach, Gary a Phil Nevillova sestra Tracey bola menovaná dočasným trénerom anglického netballového tímu.