Futbalové prenosy: Everton podpisuje Joe Hart za 40 miliónov libier?

Čoskoro o štyri dni neskôr sa manažér Chelsea ocitol mimo práce, zatiaľ čo Nevillova funkcia v Mestalle bude trvať iba štyri mesiace. Správy teraz naznačujú, že mu môže byť ponúknutá ďalšia výzva, aby sa stala súčasťou tímov Mourinho, keď portugalsko oficiálne oznámilo manažéra Manchester United. Zatiaľ čo Mourinho príde na Old Trafford so svojimi pravidelnými štvrtými oficiálnymi bajtériami, Rui Faria a Silvino Louro, v najbližšom čase sa objavia viaceré novinky, ktoré naznačujú, že je pripravený zistiť ako Neville, tak aj Briana Kidda, že vstúpia do tréningového tímu. Obaja sú pravdepodobne zaujatí možnosťou, hoci bývalý blízky priateľský priateľ s Ryanom Giggsom a jeho posledný trojročný stint ako No2 Manuelovi Pellegriniovi v Manchestri sa spomína ako potenciálne úskalia.Giggsovu budúcnosť (alebo nedostatok jedného) v United ešte nebolo rozhodnuté.

Napriek tomu, že sa nezmienil o pondelňajšom seizmickom prevratu v Old Trafford v jeho poslednom blogu sezóny, roztomilý španielsky scamperer Juan Mata je chápaný ako pripravený na kĺby a bojovať za svoje prvé miesto pod novým napriek tomu, že bol v minulom živote premiestnený z Chelsea od Mourinho. Stredopoliar Chelsea Nemanja Matic môže tiež urobiť prechod z Stamford Bridge, zatiaľ čo stredný obranca Evertona John Stones vyzerá pravdepodobne na ihrisku na Old Trafford, pretože Mourinho sa rozhodne o tom, čo bude pravdepodobne dôležitá prestavba. Joe Hart bol zahalený v pochybnosti, pretože to bolo oznámené, že Pep Guardiola by si vzal otruby v Manchester City, s mnohými naznačujú, že anglický brankára môže byť presunutá.Slnko povedal, že v súčasnosti bez manažéra Everton sa chystá urobiť “ambiciózny pohyb 40 miliónov libier” pre najmenšiu šupinatú pokožku hlavy vo futbale futbalu a zaplatí Hartovi 200 000 dolárov za týždeň za svoje ťažkosti. Pellegrini, bývalý brankára bývalého manažéra Manchester City, je jedným z mnohých mužov, o ktorých sa predpokladá, že sa zaoberajú prácou voľného manažéra v Goodison Parku spolu s Ronaldom Koemanom, Frankom Boerom, Rafaelom Benítezom a Unai Emery. David Moyes je najnovší, ktorý sa spojí s návratom do svojho bývalého koncertu, pretože zjavne odmietol ponuku, aby Aston Villa prerazil z torpéru. Kto dostane Evertonovu prácu, takmer určite bude musieť urobiť bez útočníka Romelu Lukakua, ktorý sa spája s návratom do Chelsea.To, ako by sa takýto krok zhodoval s jeho ambíciou hrať skôr v Ligy majstrov skôr ako neskôr, je ešte vidieť.Pep Guardiola a José Mourinho v Manchestri: nechajte súperenie znovu | Sid Lowe Prečítajte si viac

V Stanley Parku v Anfielde sa zdá byť čoraz menej pravdepodobné, že Kolo Touré bude ponúkať nový kontrakt zo strany Liverpoolu, zatiaľ čo stredopoliar Bayern Mníchov Mario Götze zrejme odmietol záujem klubu o neho oznámením on je pripravený hrať na Carlo Ancelotti Bayern Mníchov strane. “Teším sa na novú sezónu v Mníchove a urobím všetko preto, aby som bol v prvom tréningu pod Carlom Ancelottim,” povedal v rozhovore pre Bild, ktorý zklama fanúšikov Liverpoolu, ktorí boli nadšení z perspektívy vidieť nemeckú líniu v ich farbách.

V snahe udržať si chrbticu nepravdepodobných chlapcov, ktorí viedli svoj klub k najnepravdepodobnejšiemu víťazstvu v histórii futbalu, je Leicester City pripravený spojiť Roberta Hutha na stoličke, držať novú a lepšiu dohodu pod nosom a poľuchať ho, kým sľúbi podpísať to.Foxes sú tiež pripravení na prijatie islamu Slimaniho tým, že splnia 30 miliónov eur na 27-ročného športového útočníka, ale môžu stratiť Jamieho Vardyho akémukoľvek klubu Ligy majstrov, ktorý je pripravený spustiť v jeho zmluve klauzulu o uvoľnení vo výške 20 miliónov libier. N’Golo Kanté vyzerá, že sa určite ocitne na ceste z King Power Stadium a Leicester dúfa, že bude udržiavať kvótu stredných polí apostrofov, ktoré im slúžili tak dobre tým, že podpísali Sevillaho stredopoliar Steven N’Zonzi ako jeho náhradníka.

Albion Express & Star povedal, že West Brom sa spája s “letným nájazdom” pre Aston Villa a obrancu republiky Írsko Ciaran Clark, ktorý bude zviazaný do zadnej časti dodávky a vedený do Hawthorns.Nedávno zvrhnutý Newcastle vľavo-späť Paul Dummett môže byť tiež zachránený z života šampionátu, s Baggies medzi tromi rôznymi tímami Premier League pripravený ponúknuť mu top-flight odloženie. Rodák Geordie, Dummett, tiež priťahoval obdivné pohľad z Crystal Palace a Stoke City.

A nakoniec, predaj vlasov s mokrým vlasom sa nastaví na južné pobrežie, pretože Southampton sa pripravuje na ponuku na taliansky útočník Graziano Pellè, ktorý by chcel nahradiť gólmanom Juventusu Simone Zaza.