Doxxbet

Doxxbet bola pôvodne stávková kancelária s kamennými prevádzkami, tie však v minulosti predala Tipsportu a začala svoju stávkovú činnosť prevádzkovať iba online formou. Až do tohto roku mala táto spoločnosť sídlo na Malte, ale s tohtoročnou zmenou zákona si musela firma založiť obchodnú spoločnosť na Slovensku, aby tu získala licenciu od Ministerstva financií Slovenskej republiky.

V súčasnej dobe je tak Doxxbet stávkovou kanceláriou zo Žiliny. V súvislosti s tým sa tiež zmenili poskytovanej služby, pretože na základe slovenskej licencie môže byť prevádzkované len športové stávkovanie a v súčasnej dobe tak už na Slovensku nefunguje Doxxbet Casino, pretože to je prevádzkované len cez medzinárodnú registráciu, ktorú už nesmie občania Slovenskej republiky využívať.

Čím sa odlišuje Doxxbet od konkurencie?

Jednou z výhod tipovania v tejto spoločnosti je možnosť do desiatich minút vystornovať vsadený tiket.Při vsadenie kombinovaného tiketu umožňuje Doxxbet rýchlo a prehľadne staviť na veľké množstvo zápasov. Istou nevýhodou, ktorá proces vsadenie spomaľuje je, že každý tiket musí byť schválený systémom, po tej vám príde informačný email o schválenie.
Doxxbet nemá žiadne manipulačné poplatky, pretože je prevádzkovaný iba online.

Kurzové stávky

V kurzovej ponuke stávkovej kancelárie Doxxbet sa nachádzajú bežné športy ako sú futbal alebo hokej, tenis, hádzaná či volejbal. Medzi kurzovými stávkami však pravidelne nachádzame tiež športy ako sú americký futbal, bejzbal, galskej športy, motorizmus, rugby, vodné pólo a lebo box. Samozrejme aj Doxxbet ponúka možnosť staviť si na e-športy, ktoré sú v poslednej dobe veľmi populárne.
Čo sa týka foriem stávok ponúka jednoduché stávky, akumulované stávky, systémové stávky, skupinové stávky a tiež možnosť označenie tutovky. Na jeden tiket môže byť vsadené maximálne 30 udalostí. Minimálna stávka je 0,5 € a limit pre maximálnu výhru činí 15.000 €.

Hoci Doxxbet ponúka veľké portfólio športov na niektoré z nich môžete staviť len na malé množstvo faktorov, inokedy máte zase možností veľké množstvo. Za veľmi nedostatočné môžeme považovať stávkovanie na bejzbal, kedy nie je možné staviť si na konkrétneho nadhadzovača. Na druhú stranu pri stávkach na hokej si môžete staviť na výsledok v riadnom hracom čase alebo v predĺžení.
U hokeja, futbalu či tenisu samozrejme nechýba možnosť staviť si na presný výsledok zápasu.

Výhodou je tiež možnosť staviť si aj na ázijský handicap.

Tak ako konkurenčné stávkovej kancelárie aj Doxxbet ponúka možnosť Live stávok, ale chýba tu možnosť tieto zápasy naživo sledovať.

Ani u stávkovej kancelárie Doxxbet nechýba možnosť predaja tiketu, inak nazvaný Cash out.

Vstupné bonusy a vernostný program

Vstupný bonus je 100 % prvého vkladu do maximálnej čiastky 2.000 €. Avšak vyplatenie tohto bonusu je možné až pre určitom počte pretočení. Počty pretočení sa líši podľa výšky prvého vkladu. Ďalším obmedzením je potom minimálna výška kurzov, aby sa stávka počítala medzi pretočenia. Preto je veľmi dôležité prečítať si podrobné podmienky pre získanie vstupného bonusu ešte pred vlastnou registráciou.

Online rozhranie

Ako už bolo vyššie uvedené v súčasnej dobe je už Doxxbet len online stávková kancelária, práve preto sa online podpore Doxxbet intenzívne venuje. Pre svojich zákazníkov ponúka aj Live chat, aby boli ich otázky a prípadné problémy vyriešené, čo najrýchlejšie je to možné.

Doxxbet umožňuje stávkovanie cez mobil či tablet s operačnými systémami Android, iOS, Windows Phone aj BlackBerry.