Danny Rose akceptuje povesť anglického smiechu po odchode Allardyceho

Danny Rose priznal, že Anglicko sa stalo smiechom, ktorý sa stal jedným z majiteľov futbalových zápasov Sam Allardyce ako národného manažéra, a vyzval súčasnú skupinu, aby tento mesiac spustila proces zvyšovania verejnej mienky v kvalifikáciách Svetového pohára.

Rose, ktorá si vymenila textové správy s Allardycomom od jeho ponižujúceho odchodu po vzájomnom súhlase minulého týždňa, sa očakáva, že sa bude nachádzať pod jeho tretím manažérom Anglicka v čo najväčšom počte zápasov, keď sa tím Gareth Southgate zúčastní soboty na Malte vo Wembley [Napriek nedávnemu škandálu, ktorý podkopal usporiadanie po traume z ich odstránenia z Euro 2016 Islandom, súhlasil s brutálnym hodnotením Alana Shearera, že národný tím bol redukovaný na „smiech svetového futbalu“. Rooney volá po Anglicku jednotu po Sam Allardyce exit Prečítajte si viac

„Keď Roy Hodgson prišiel o prácu v lete, boli sme tam všetci spolu,“ povedala Rose, ktorá ukončila víťazstvo Tottenhama Hotspura proti Manchesteru City, kde sa starala o tesnú šunku. a pripojil sa k Theo Walcottovi a Ryanovi Bertrantovi, ktorí sa v utorok zúčastnili na posilňovni v St George’s Parku.

„Všetci sme v tom čase videli problém v Royovej tvári. vinný, ako by sme mali byť preto, že sme porazili Island.Je tu len toľko palice, koľko môže mať manažér a musí byť bod, v ktorom sa hráči pozerajú na seba a hovoria: „Toto nie je dosť dobré.“

„S Samom to prišlo z ničoho nič. Nechcem povedať, že je to neporiadok, ale pre našu hru to nie je pekné. Videl som, ako Alan Shearer hovorí, že anglický futbal sa stal smiechom, a hoci je ťažké povedať, súhlasím trochu: s manažérom stráca svoju prácu po jednej hre.Nie je to dobré v žiadnom zmysle, a bez ohľadu na postoj FA sa po štyroch hrách [pôvodne určených pre Southgate v jeho úlohe dočasného manažéra], dúfam, že budúci manažér Anglicka bude jeden dlhodobo a pomôže nám zlepšiť sa. zlepšte sa v turnajoch.

„Ale hráči, manažéri a všetci zamestnanci si to musia vziať na seba, aby sa pokúsili zdvihnúť názor anglického futbalu v najbližších niekoľkých hrách, začínajúc pozitívnym výkonom v sobotu proti Malte a potom ďalší pozitívny výkon proti Slovinsku budúci týždeň. “

Túto správu dotkol Southgate na stretnutí tímu, ktoré privítalo tím do parku Sv. Juraja a načrtlo predstavenie Slovenska.

Rose poslala Allardyceovi text, ktorý nasledoval po potvrdení, že má opustiť svoju pozíciu po pouhých 67 dňoch na starosti.61-ročný riadne poslal späť v nedeľu, želal mu veľa šťastia a komentoval duel medzi ľavou a mestskou Raheem Sterling, ktorý opustil Rose s cvokmi na jeho holene.

Odišiel z družstva s poranením lýtka a v utorok ho nasledoval Glen Johnson.Burnleyho obránca bez obmedzenia, Michael Keane, sa odvtedy pripojil k Southgate party.

Obranca Spurs, ktorý by uprednostnil menovanie Angličana do role na plný úväzok, navrhol, aby 10 dní strávil Allardyce so svojimi hráčmi v okolí. hra na Slovensku v skutočnosti zanechala dojem, narážajúc na dedičstvo. „Sam zaviedla niekoľko zručností spojených s tímovým spájaním – to nás len trochu vylepšilo, ale prostredie sa nepotrebovalo príliš meniť,“ povedala Rose.

„Tam bolo dosť veľa tímu lepenie a zručnosti budovania tímu, ktoré by nám pomohli zlepšiť sa. Veľa takých vecí. Bolo to dobré, páčilo sa mi to.Dostal nás do troch rôznych skupín na jednu z aktivít a vy ste museli ísť a sedieť s niekým, s kým nie ste v tesnej blízkosti alebo ste s ním nestrávili veľa času, a museli ste zistiť, kedy sú narodeniny, sú z nich, ktorí boli najväčšou inšpiráciou v ich životoch…také veci. Bol som s Johnom Stonesom a sme z tej istej časti sveta a ja by som to nevedel, keby sme to neurobili. “

Rose a jeho kamaráti z klubu Tottenham prišli v celoštátnom usporiadaní, ktoré si vychutnáva ich pútavé vystúpenie proti City, ktoré ich odviedlo na rameno lídrov Premier League. “Je to ešte veľmi skoro, ale mám pocit, akoby sme si zaslúžili vyhrať zápas,” dodal. „Ukázali sme, že Manchester City je beatable.Manažér mal herný plán a vie, ako poraziť tímy Pepa Guardiolu, ako to urobil v Španielsku, a celý víkend sme si zaslúžili víťazstvo. Nie som nadšený ani nič, ale cítil som, že sme sa celkom dobre cítili.

„Manažér si už od začiatku týždňa nastavuje svoj herný plán, ktorý obsahuje aj tie najmenšie detaily (čo mali by sme to urobiť) z gólových kopov. Takéto veci. Vedel, čo od nás chce. Urobili sme to a urobili sme to v plnej kapacite. Nemala som možnosť hovoriť s Mauriciom, ale viem, že po zápase, ktorý sme hrali v nedeľu, bude na Mesiaci. “