Chelsea sa zameriava na Southampton Morgan Schneiderlin a Nathaniel Clyne

Chelsea uvažuje o súperení s Arsenalom a Manchester United v prenasledovaní Morgana Schneiderlina a Nathaniel Clyne v Southamptone, keď sa pripravujú na to, aby sa pridali k svojim možnostiam v okne prevodu.

V sobotňajšej porážke v Evertone, keď budú pokračovať v identifikácii potenciálnych rekrútov pre budúcu sezónu. Inštitút Southamptonu bude odolať predajom, ale Schneiderlin už jasne vyjadril túžbu hrať v Ligy majstrov v ďalšom volebnom období, kým Clyne Vstúpi v poslednom roku svojej zmluvy na St Mary’s v júli a počiatočné rokovania o novej dohode neposkytli žiadne záruky na jeho dlhodobú budúcnosť.Konkurencia na zabezpečenie Schneiderlinu, ktorý má deväťkapitolov pre Francúzsko, bude tvrdohlavý v Southamptone, ktorý má tvrdohlavý a impozantne odolný záujem zo strany Tottenham Hotspur, aby si udržal 25-ročné roky minulého leta. Ronald Koeman sa usiloval o budovanie Jeho tím okolo Francúzka, naznačujúc, že ​​bude trvať viac ako 27 miliónov libier, aby ho odviedli preč a strana si užila dobrú kampaň, pretože Schneiderlin je kľúčovou postavou v centre stredu. Možnosť získať kvalifikáciu do ligy Európy, nedávny pokles zrejme vylúčil štvrtý cieľ, a preto spochybňoval pobyt spoločnosti Schneiderlin.Spurs a Arsenal mali očakávať prenasledovanie hráča zabezpečeného zo Štrasburgu pred siedmimi rokmi, ale Chelsea môže teraz presunúť do behu.

Schneiderlin bol minulý mesiac vynikajúci v Stamforde Bridge a ukázal sa byť jedným Z najdôslednejších výkonných hráčov v Premier League a pravdepodobne by znamenal lepšiu hodnotu za peniaze než jeho krajan Paul Pogba, ktorý sa očakáva, že opustí Juventus.Paríž Saint-Germain už prejavil záujem o Pogbu, ktorý by mal dostať okolo 75 miliónov libier, keď odíde z Turína, hoci Barcelona, ​​ktorí nedokážu podpísať hráčov do roku 2016, porušili pravidlá týkajúce sa prevodu medzinárodných hráčov mladších ako 18 rokov , Sú medzi spojencami iných elitných klubov, ktoré majú záujem.

Clyne priťahuje záujem Manchester United, ktorý prišiel blízko k zabezpečeniu Anglicka plného chrbta, keď odišiel Crystal Palace v roku 2012, 2016, čo znamená, že spoločnosť Southampton môže tento rok v lete považovať za predaj a nie riskovať, že stratí prehrávača za nič v priebehu roka. 24-ročný hráč sa v tejto sezóne presadil ako prvý výber Anglicka. Pridať do špecializovaných možností Chelsea v Ligy majstrov, rovnako ako súťažiť priamo s Branislavom Ivanovičom.Jeho príchod by mohol dovoliť Srbovi, aby sa v prípade potreby presunul dovnútra na polovicu.

José Mourinho neočakáva, že v Stamforde Bridge bude búrlivé obchodné leto, hoci jeho možnosti na trhu by mali byť posilnené Nová sponzorská zmluva s firmou Yokohama Rubber o 40 miliónoch dolárov. “Všetko začína s tímom, ktorý máme, a hráči, ktorých chceme udržať,” povedal, keď sa minulý týždeň spýtal na transferové plány. “A v tomto ohľade nie je veľký priestor pre nové tváre.” Nové tváre budú pár a budú dôsledkom toho, čo trh diktuje. Takže to bude jednoduchá práca. “

” Tím je dobrý, hráči sú dobrí a budem sa snažiť byť lojálnymi hráčmi.Zaslúžia si takú lojalitu za to, čo dávajú v tejto sezóne. “Aj keď priame súťažiaci prichádzajú s obrovskými sumami na nákup najlepších hráčov, ak môj tím dá všetko a dáva nám titul Premier League, lojalita bude silnejšia ako túžba kúpiť Nových hráčov. “Mohamed Salah medzitým zostane na Fiorentine ďalších 12 mesiacov po tom, ako taliansky klub spustil svoju možnosť udržať si ho na ďalšiu sezónu Za cenu 1,5 milióna libier.Potom budú mať možnosť ho podpísať natrvalo v lete roku 2016 a mohol by ich v konečnom dôsledku stáť až 18 miliónov libier, čo by znamenalo ďalší zdravý zisk hráčom, ktorý podpísal z Bazileja za 11 miliónov libier pred 15 mesiacmi.

Salah urobil len tri Premier League začiatky tejto sezóny, ale už dosiahol sedem gólov pre Fiorentinu.Fotbalový prenos zvěsti: Liverpool nahradiť Raheem Sterling s Pedrom? Prečítajte si viac