Bývalý Írsky medzinárodný Andy Keogh na pokraji návratu Perth Glory

Bývalý Írsky medzinárodný Andy Keogh by sa mohol vrátiť A-Ligy tento víkend po tom, čo Perth Glory konečne rozdelil cesty s dovozom Guyon Fernandez. Andy Keogh prestupuje na Perth Glory, ale nemusí hrať v tejto sezóne Prečítajte si viac

Keogh sa trénoval s Glory už od konca minulého roka, keď sa vrátil z krátkeho stánku v Thajsku. 29-ročný hráč hrával v A-League v poslednej sezóne s 12 gólmi a Glory snažia sa dostať von späť do parku, aby posilnili svoje choré finálové nádeje. Ale ich snaha podpísať ho ako hosťovský hráč bola zrazená FFA, čo znamená, že Perth potreboval rozdeliť sa s jedným z ich súčasných dovozov aby sa Keogh umiestnil na hlavný zoznam.

Fernandez sa vždy objavil ako muž, ktorý je najviac ohrozený tým,. 29-ročný Holanďan nehral od 15. novembra a oficiálne opustil klub vo štvrtok po vzájomnom súhlase.

Minulý mesiac Keogh podpísal s Perthom za sezóny 2016/17 a 2017/18 A-League. Perth Glory formálne odpovedá na obvinenia FFA z porušenia platového limitu Čítajte viac

Bude k dispozícii na zápas proti Adelaide United na štadióne v sobotu – a zvyšok aktuálnej sezóny – čakajúci na medzinárodné prevodové prevody.

Ak bude povolenie k dispozícii v čase, zaradenie Keoghu bude masívnou podporou pre tím, ktorý sa snažil dosiahnuť. Sláva zaznamenala len 14 gólov v 13 zápasoch v tejto sezóne, zatiaľ čo poplatky Kenny Loweho sedia na deviatom mieste. Ale len s tromi bodmi, oddeľujúcimi Glory od prvých šiestich, je ešte veľa priestoru pre tím, aby sa snažil o finálnu kotvisku.

Glory tiež naháňajú podpis Socceroos útočník Adam Taggart v snahe ďalej posilniť ich útočnú palebnú silu. Policajné poplatky klesli proti peru Glory duo Andy Keogh a Josh Risdon Prečítajte si viac Keogh odišiel Glory na konci minulého roka v dôsledku platu klubu Cap saga.

Oni boli zbavený ich miesto vo finále a pokutu 269.000 dolárov potom, čo bol uznaný vinným za prekročenie hranice platu asi o 400.000 dolárov.

Keogh sa stal hlavným číslom v prešetrovaní , v ktorom sa uvádza, že mu boli vyplatené približne 200 000 dolárov prostredníctvom nezverejnených transakcií s rodinnými príslušníkmi.

Jeho najbližšia rodina zostala v Pertheu, kým sa spojil s thajským klubom Ratchaburi.

Ale prerušil hranie, aby sa vrátil do Perthu.