Bet365

Bet365 RussiaBet365 ponúka širokú ponuku predzápasových stávok a stávok naživo dostupných na futbal z celého sveta, a vy môžete získať tú najlepšiu hodnotu počas celej sezóny.

S Bonusom na Euro futbal si môžete byť istý, že získate tú najlepšiu ponuku. Získajte bonus až 100% z Vašich výhier, ak podáte akumulované stávky na Premier League, Serie A, Primera Ligu, Bundesligu I alebo Ligu majstrov. Podajte predzápasovú akumulovanú stávku na bet365 s 3 alebo viacerými tipmi na Konečný výsledok alebo Výsledok/Obidva tímy skórujú na zápasy z týchto súťaží, a ak bude stávka úspešná, k sume k výplate bude pridaný príslušný bonus.

Táto ponuka neplatí, keď ste použili funkciu Vyplatiť teraz pre vyplatenie celej stávky. V prípade vyplatenia časti stávky použitím funkcie Vyplatiť teraz bude bonus vypočítaný na základe zostávajúcej aktívnej stávky. Maximálna hodnota bonusu je 100.000£ alebo zodpovedajúca hodnota v inej mene. Ak bola kvalifikačná stávka upravená použitím funkcie Upraviť stávku, bonus bude vypočítaný na základe nového vkladu. Kde bola stávka upravená pridaním alebo zmenou tipu pre podujatie Naživo, bonus už nebude platný. Stávky Dvojitá šanca alebo kombinované stávky s bonusmi ako Lucky 15 alebo Lucky 31 neplatia pre túto ponuku.

Platia podmienky.

Fantastická ponuka na bet365 na akumulované stávky na európsky futbal platí pre najlepšie domáce ligy v Európe, spolu so skupinovou a vyraďovacou fázou Ligy majstrov. Môžete získať až 100% bonus na akumulovaných stávkach na Premier League, Serie A, Primera Ligu, Bundesligu 1 alebo Ligu majstrov. Podajte predzápasovú akumulovanú stávku na bet365 s tromi alebo viacerými tipmi na stávkové ponuky Konečný výsledok alebo Výsledok/Obidva tímy skórujú, ktorá obsahuje iba zápasy z týchto líg, a ak budete úspešný, k Vašej sume k výplate bude pridaný príslušný bonus.

Tento bonus neplatí, keď ste použili funkciu Vyplatiť teraz pre vyplatenie celej stávky. V prípade vyplatenia časti stávky použitím funkcie Vyplatiť teraz bude bonus vypočítaný na základe zostávajúcej aktívnej stávky. Maximálna hodnota bonusu je 100.000£, alebo zodpovedajúca hodnota v inej mene. Bonus na Aku stávky neplatí pre dvojitú šancu, alebo kombinované stávky s bonusmi ako Lucky 15’s, Lucky 31’s, atď.

Platia podmienky.