bet365-startpage

Vklady a výplaty

Vklady na hráčsky účet je možné prevádzať bankovým prevodom, platobnými kartami alebo niekoľkými druhmi internetových peňaženiek. Vklady sú zadarmo (platíte len poplatky banke pri prevode). Ak máte kartu Visa, MasterCard, Visa Electron alebo Maestro, tak minimálny vklad je 5 eur.

Pri bankovom prevode je minimálny Bet365 vklad stanovený na 1€, zatiaľ čo pri Skrille (Moneybookers) 5 eur. Výber peňazí je úplne rovnaký ako pri vkladoch. Rozdiel je tu len jeden a síce, že pri výbere na účet máte v mesiaci vždy prvý výber v mesiaci zadarmo. V prípade výberov na platobnú kartu a hlavne výberov na Skrill účet je počet výberov neobmedzený a bez poplatkov, teda zadarmo.

Spoločnosť má relatívne dlhý zoznam ďalších možností. Okrem iného sa jedná o internetové peňaženky Click2Pay, Neteller, Instadebit a Entropay. Obvyklá je aj dostupnosť predplatených metód, ako sú Paysafecard alebo Ukash. Ako jedna z posledných možností, ktorú však moc neodporúčame, je v zozname platba na zahraničný účet, ktorá je nevýhodná z hľadiska vyššie pridaných poplatkov. Rôzne možnosti majú rôzne nastavené limity, ktorých hodnoty možno dohľadať na webe herne.

Platobná služba:Logo:Vklad:Dĺžka transakcie:Výber:Dĺžka transakcie:
Bank transfer1-2 dni2-3 dni
SkrillIhneďDo 24 hodín
NetellerIhneďDo 24 hodín
VisaIhneďDo 24 hodín
MastercardIhneď-
Paysafe cardIhneď-