Bet365 recenzia

Bet365 SlovakiaBet365 môžeme v súčasnej dobe pokladať za celkom jasne najväčšiu a najznámejšiu stávkovú kanceláriu, ktorá poskytuje svoje služby miliónom klientov po celom svete v až 140 krajinách. Samozrejmosťou je teda, že si v tejto stávkovej kancelárii môžete otvoriť stávkarsky účet v niekoľkých menách, ale čo je hlavné, môžete bez akýchkoľvek problémov stávkovať v CZK alebo eurách.

Stávková kancelária Bet365 je obľúbená u milovníkov stávkovania najmä pre svoju širokú ponuku stávkarskych príležitostí. Okrem tipovania tradičných športov ako je futbal, hokej, tenis a basketbal, je možné si vsadiť aj napríklad na rugby, NFL, vodné pólo, volejbal, dostihy a ďalšie športy. Špeciálnou ponukou spoločnosti je Bet365 bonus a taktiež možnosť vložiť svoje peniaze na live stávky. Pestrá a široká ponuka live stávok rovnako nemá v súčasnej dobe medzi stávkovými kanceláriami konkurenciu. Okrem live stávok ponúka navyše spoločnosť Bet365 aj možnosť sledovania tisícok live vidí zo zápasov zápasov online priamo vo Vašom prehliadači. Kde inde by ste mohli sledovať napríklad zápasy čínskej 2. ligy?

Bet365 info:
Sídlo spoločnosti:Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent, England ST1 5SH, United Kingdom
Webové stránky:www.bet365.com
Jazyky:English · Español · Deutsch · Italiano · Dansk · Svenska · Norsk · 繁體中文 · 简体中文 · Български · Ελληνικά · Português · Polski · Română
Licencia:Gibraltar, United Kongdom, Danmark, Italia, España
Bonus:50 €
Zakázané krajiny:USA, Ελλάδα, France
Email:support@bet365.com
Minimálná stávka:0.1€

 

Ďalšou nespornou výhodou tejto stávkovej spoločnosti je jazyková vybavenosť. Môžete si zvoliť z mnohých svetových jazykov. Samozrejmosťou je aj zastúpenie pre Slovenskú i Českú republiku. Pri registrácii a ani pri stávkovaní teda nenarazíte na akýkoľvek jazykový problém alebo bariéru. Navyše je tu aj možnosť zákazníckej podpory v rodnom jazyku, takže sa nemusíte báť, že by ste si pri riešené prípadných problémov nevedeli dať rady. Ďalšou skutočnosťou je, že podpora má k svojim zákazníkom veľmi blízko. Na Vaše otázky a podnety čaká tím ľudí, ktorých môžete kontaktovať niekoľkými spôsobmi v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Podľa nás ponúka Bet365 jeden z najlepších zákazníckych podpôr vôbec.

Čo sa týka samotnej stránky Bet 365, tak je graficky dobre spracovaná, užívateľsky prístupná s jasnými pokynmi. Väčšina veci od registrácie až po podanie stávky je intuitívnych a veľmi jednoduchých. Stávkovať na tejto stránke teda dokážu aj starší „klasici“, ktorí zvyknú chodiť tipovať do kamennej pobočky.

Na Bet365 tipujem už od roku 2005 a môžem povedať, že som nadmieru spokojný s každou službou. Vklady sú vždy bezproblémové a na výbery čakám niekedy menej ako v našich stávkových kanceláriách. Taktiež vyhodnotenie tiketov je veľmi expresné a spomedzi všetkých kancelárii snáď najrýchlejšie. Navyše si dlhé chvíle spôsobené čakaním na výsledok zápasu krátim hraním pokru, prípadne občas skúsim šťastie v kasíne. Bet365 skutočne prináša svojím klientom pokoj a pohodu nielen pri stávkovaní. Pripojte sa a začleňte sa do celosvetovej komunity profi tipérov na bet365 bonus ešte dnes.

partners:
– bet-pt.com – As casas de apostas em Brasil estão a crescer
– xzalagane.com – Едно от основните неща, които bet365 предлага, е спортните залози на живо