bet365-startpage

Bet365 bonusy

Stávková kancelária bet365 prináša svojim užívateľom širokú škálu bonusových ponúk a propagácii. Všetky aktuálne ponuky a bonusy môže kedykoľvek nájsť aj priamo na stránke Bet365 a mať tak ešte lepší prehľad, aby Vám nič neuniklo. Pre nováčikov s prvým vkladom, ktorí si práve otvorili účet, sú tu na výber tri rôzne typy bonusov.

Štandardný úvodný Bet365 bonus je 100% na vklady až do výšky 100 eur, respektíve 3000 Kč. Tento vklad + bonus podlieha požiadavke na 20-násobok vložených stávok, takže fakticky 40x na bonus. Čo znamená, že s úvodným vkladom vo výške 100 eur/3000 Kč musíte vložiť stávky v celkovej výške 400 eur / 12 000 Kč predtým, než si budete môcť svoju výhru vybrať. Úvodný bonus dostupný iba na hracie automaty je veľmi štedrý a ponúka až 200% na vklady do výšky 200 eur a teda 6000 Kč. To znamená, že s vloženou sumou môžete očakávať ďalších 400 eur/12 000 Kč Sk v bonusoch. Staviť musíte prostredníctvom požiadavky 30-násobok vkladu + bonusu, takže pre vyššie spomínaný príklad budete musieť staviť celkom € 18000 predtým, než si budete môcť peniaze vybrať.

bet365-bonuscode

VIP úvodný bonus je 50% na vklady medzi € 200 a € 500. Požiadavka stavených súm je rovnaká ako u úvodného bonusu dostupného iba na automaty, aj tu pri VIP úvodnom bonuse činí 30-násobok vkladu + bonusu. Takže pre prvý vklad vo výške 200 eur získate Bet365 bonus 100 eur a budete nútení staviť aspoň 9000€ predtým, než si budete môcť vybrať svoj vklad vrátane bonusu. Okrem týchto konkrétnych bonusov, na bet365 nájdete tiež množstvo ďalších bonusov pre hráčov pokru a denné bonusy. Je tu tiež schéma vernostných bonusov, ktoré Vám prinesú určité peniaze, ak zostanete verní a budete aktívnym hráčom. Táto stávková kancelária má k dispozícii cez 20 hier s pomerne veľkým jackpotom. Medzi tieto tituly patria automaty Marvel Comics, Beach Life a Queen of the Pyramids. Niektoré tieto jackpoty z Vás môžu urobiť eurového milionára, pri automate Monty Python ‘s Spamalot sa jackpot pravidelne blíži k sedemciferným hodnotám (v eurách).

Bet365 Casino venuje vlastným hráčom patričnú starostlivosť. Aj preto bol na Bet365 zriadený takzvaný Bonusový tím. Bonusový tím je zodpovedný za všetky ponuky a bonusy do kasína. Bonus Team má k dispozícii rôzne ponuky, preto sa naň neváhajte v prípade potreby obrátiť. Bonus tím môžete kontaktovať cez live chat.

A ako keby toho ešte nebolo málo, tak si bet365 pripravil aj VIP program (VIP plán, tak ako sa oficiálne nazýva), je dostupný pre každého hráča ihneď po registrácii. Rovnako tak aj bonusy a promoakcie sú k dispozícii okamžite. Čím viac budete hrať, tým bude väčšia Vaša odmena. Jednotlivé úrovne VIP programu sa nazývajú “basic”, “bronze”, “silver”, “gold” a “diamond”. Výhody bet365 VIP programu sú nekonečné. Od extra Comp Points, cez extra bonusy a vecné ceny, až po luxusnú dovolenku pre celú rodinu. Kde na rebríčku sa umiestnite Vy, je len a len na Vás.