Alavés: Hernán Pérez: “Nastavil som si cieľ bodovania 12 gólov a dúfam, že ich dostanem do druhého kola”.

El Alavés naďalej pracuje na prestavbe svojich zamestnancov na tomto zimnom trhu. Po príchode Johna Guidettiho a Hernána Péreza sa hľadá ešte jeden futbalista, najlepšie ľavý chrbát, ktorý dokončí tím. Navyše sa pracuje na nájdení cesty pre Bojana, Kataiho a Christian Santos, ale ich veľké čipy sú hlavnou ťažkosťou nájsť. Sergio Fernandez manažér ukázal, táto “spokojní s dodatkami” a uzavretý na poludnie a znovu zopakoval, že albiazul osoba “nemá problém” s platovým stropom.

The športový riaditeľ Hovoril počas prezentácie v Hernáne Péreze v Mendizorroze, posledný, ktorý prišiel do Vitorie zo Španielska.Paraguaj, sprevádzané niekoľkými svojimi príbuznými pripomenúť “dobrý pocit”, že cítil včera vo svojom debute ako albiazul. “Neexistuje lepší spôsob, ako začať, než s víťazstvom a tiež fanúšikovia jasali až na poslednú chvíľu a tím dal všetko,” spomínal po troch zozbieraného životne dôležité body proti Sevilla.

Joke Oscar Romero

Hernán Pérez Alaves berie svedectvo jeho krajan Oscar Romero, ktorý sa nedávno vrátil do Shanghai Shenhua po uzavretí jeho postúpení zmluvy v meste Vitoria. “Oscar zanecháva zlý tím a som prišiel na pomoc,” uviedol nováčik s úsmevom.

Až do Vitoriano krabicu s túžbou zarobiť minút “práce na hranie hier povedz mi trénerovi. ” “To, čo ma zaujíma, je teraz na pobyt, ale na začiatku tejto sezóny som stanovila za cieľ streliť 12 gólov, takže uvidíme, či sa dostanem do druhého kola,” povedal.

Ukázal sa presvedčený, že spásu je možné “s odhodlaním a intenzitou včera”. “Ak budeme takto pokračovať, dosiahneme to, pretože Alavés má vybavenie, aby bolo vyššie,” povedal. “Tréning s nimi som si uvedomil, že tu sú veľmi dobrí hráči,” uviedol.

Guidetti

Sergio Fernandez zdôraznila “hĺbku rýchlosť a schopnosť pretečenia “, prepadá Paraguaj.Taktiež pochválil Johna Guidettiho. “Vedeli sme, od čoho prispeje od chvíle, kedy sme ho chceli podpísať toto leto,” odhalil. Očakáva, že bude “referenciou v tejto oblasti” a poskytne “kontinuitu v hre”. Za to všetko naznačuje, že klub je “viac ako spokojný”, pretože uzavrel úlohy týchto dvoch hráčov.

Laguardia

Taktiež chválil postavu Víctora Laguardia. Aragónčan, jeden z lídrov v tomto Alavése, sa vrátil na veľmi dobrú úroveň do ligy po tom, čo bol takmer deväť mesiacov zastavený vážnym zranením kolena. “Nebudem teraz objavovať to, čo nás osobne a profesionálne prináša, je profesionálne a chcel by som, aby to bolo zrkadlom, odrazom pre všetkých, ktorí tvoria Alavésy.”