1xbet

Táto stávková kancelária vznikla v roku 2007 a môžeme ju tak považovať za pomerne mladú, je rýchlo sa rozvíjajúcou spoločnosťou.

Čím sa stávková kancelária 1xbet odlišuje od ostatných?

Jej veľkou výhodou oproti konkurencii sú rozhodne vysoké kurzy. Práve kvôli nim je 1xbet vyhľadávaná nielen nováčikov v oblasti stávkovania, ale aj expertov, ktoré lákajú aj možnosti vysokých stávok. Samozrejme, že je možné vsádzať aj za malé sumy. To zase vyhovuje začiatočníkom. Stávková kancelária 1xbet je ako bookmaker, ktorý by sa rád zavďačil všetkým. Pôvodne nebola prijatá ako spoľahlivá, ale to sa postupne zmenilo, na základe jej profesionality a bezproblémovej prevádzke. 1x bet má oproti ostatným sázkazkovým kanceláriám nízke marže, ale oveľa väčší objem, čo jej zisky vyrovnáva konkurencii.

Stávková kancelária 1xbet je trochu iná ako ostatné, pretože sa nezamerala na pár štátov, kde by chcela získať licenciu, ale snaží sa o komplexné globálnej prevádzku. Stávková kancelária 1xbet patrí k celosvetovo najrozšírenejším stávkovým kanceláriám. Vďaka tomu sú tu nadštandardne vysoké kurzy a aj výhernosť stávkarov je zhruba o 10% vyššia ako u konkurenčných stávkových kancelárií.
Stávková kancelária 1x bet vyniká tiež rýchlosťou vyplácanie výhier stávkujúcim.

Ponuka stávok

Aj ponukou stávok je 1xbet unikátny, pretože je tu veľa možností, na čo si môžete staviť. Okrem športových udalostí si tu môžete staviť aj na TV hry, 1xbet Live stávky, Live kasíno, ale aj na automaty. 24 hodín denne je tu stávkujúcim k dispozícii viac ako 1000 udalostí, na ktoré si môžu staviť. Pre športové udalosti tu nájdeme aj 30 rôznych nastavení na zápas. Zaujímavosťou je, že si tu stávkari môžu staviť aj na počty žltých kariet v danom zápase.

Vstupné bonusy a vernostný program

Čo sa týka vstupného bonusu stávková kancelária 1xbet ponúkala vstupný bonus vo výške 100 € každému novému zákazníkovi zo Slovenska i iných štátov celého sveta. Tento bonus je pripisovaný stávkari na účet ako 100% ekvivalent jeho vkladu. Samozrejme tento bonus je poskytovaný aj v iných menách do ktorých je podľa súčasných kurzov mien prevádzaný. Tento bonus je však poskytovaný aj pre hru v ich kasíne. Vstupné bonusy však výhody 1xbet stávkovej kancelárie nekončí, pretože v priebehu roka sa striedajú rôzne promo akcie a súťaže pre ich klientov. Niekedy môžete súťažiť o nové auto alebo poriadny balík peňazí.

Online rozhranie

V súčasnej dobe je stále populárnejšie hranie a stávkovanie cez mobilné telefóny a tablety. Tak ako konkurenčné spoločnosti aj 1xbet na týchto zákazníkov myslí a má pre ne nachystanú aplikáciu s podporou operačných systémov Android, iOS, Windows Phone aj BlackBerry. Navyše, ak si nainštalujete ich aplikácii získavate ďalší bonus podľa vášho výberu.

Technická podpora je zákaznikom poskytovaná v 35 svetových jazykoch a môžete využiť ako Live chat, tak emailovú komunikáciu.

viac zde: sk-stavky.com